otrdiena, 14. jūlijs, 2020Vārda diena: Anvars, Oskars, Ritvars
crest1 crest2

Sāk darbu „ORTO Klīnikas” Daugavpils filiāle

Pievienots: 04.10.2019

 Ar „ORTO Klīnikas” Latgales reģionālo konferenci, kas visas dienas garumā risinās Daugavpilī 4. oktobrī, aizsākam iepazīšanos un ciešākas sadarbības veidošanu ar šī reģiona ģimenes ārstiem, fizioterapeitiem un sporta speciālistiem. Konferencei „Jaunākās diagnostikas metodes un terapijas tehniku rekomendācijas, ārstējot muskuloskeletālas saslimšanas” reģistrējušies vairāk nekā 120 dalībnieki.

Paralēli šim notikumam darbu sāk „ORTO Klīnikas” Daugavpils filiāle pilsētas centrā, Viestura iela 2. Iesākumā - ļoti pakāpeniski - nodrošināsim klīnikas primārās specializācijas – traumatoloģiju, ortopēdiju, reimatoloģiju, fizioterapiju un no oktobra - arī mugurkaula ķirurģiju.  Filiāle sākusi darbu 28. septembrī. Tuvāko nedēļu laikā pieņemt sāks mugurkaula ķirurgs Aleksejs Repnikovs, internists, specializējis reimatoloģijā Maksims Petrakovs, divi radiologi diagnosti, kā arī flebologs un proktologs - vēnu speciālists Vladimirs Sorokins.

„Strādājot Rīgā un diendienā klīnikā tiekoties ar cilvēkiem, esam novērojuši, ka ievērojamu daļu pacientu veido tieši Latgales reģionā dzīvojošie, kuri mēro tālu ceļu, lai tiktu uz konsultāciju, aprūpētu brūci pēcoperācijas periodā, apmeklētu fizioterapeitu,” saka traumatologs, ortopēds Andrejs Peredistijs, „ORTO Klīnikas” valdes loceklis. „Dažu gadu gaitā, izvērtējām, ka mūsu spēkos ir rūpēties par šiem cilvēkiem pilnvērtīgāk – kļūstot pieejamiem reģionā, kurā ir to mājas. Filiāles izveidei izvēlējāmies Daugavpili, kā reģiona centru, un ticam, ka tas būs ieguldījums ne tikai Latgales iedzīvotāju veselībā un ērtībās, bet arī mūsu pienesums reģiona attīstībai, nodrošinot gan jaunas darba vietas, gan apliecinot, ka augsta medicīniskā kvalitāte un standarti nav vien galvaspilsētas privilēģija,” rezumē Andrejs Peredistijs.

Daugavpils filiālē nodrošināsim konsultācijas, ārstniecības plāna izstrādi, injekcijas locītavās un cīpslās (pretsāpju, augšanas faktora, hiularonskābes), kā arī akūtu pacientu aprūpi.

Tāpat rūpēsimies par pacientiem pēcoperācijas periodā  – konsultējot, apkopjot brūces, izņemot šuves, piedāvājot klīnikas standartiem atbilstošu rehabilitāciju ārstu un specializētu fizioterapeitu uzraudzībā.

Ortopēdiskās un mugurkaula operācijas pašreiz veicam tikai „ORTO Klīnikas” stacionārā Rīgā.

Daugavpils reģionālajai konferencei reģistrējušies ģimenes ārsti, citu specialitāšu ārsti, fizioterapeiti, sporta speciālisti, kuru uzmanības lokā ir cilvēki ar ceļa, plecu, gūžas, pēdas locītavu, mugurkaula saslimšanām un dažāda veida traumām. Konferences ietvaros „ORTO Klīnikas” ārsti runās par aktuālām pieejām un algoritmiem klīnikas specializācijas saslimšanu diagnosticēšanā un ārstēšanā, veidojot klausītājiem kopīgu izpratni un standartus tam, kā aprūpējams muskuloskeletālu saslimšanu pacients.

Par „ORTO Klīniku”: „ORTO klīnika” ir Baltijā modernākais un pašreiz vienīgais privātais traumatoloģijas-ortopēdijas, mugurkaula specializācijas  un reimatoloģijas centrs. „ORTO” apvieno Latvijas labākos šo medicīnas jomu ārstus-speciālistus. Mūsu ilggadējie sadarbības partneri ir Latvijas Olimpiskā vienība un Latvijas vadošie profesionālie sporta klubi – daudzi Latvijā atpazīstami sportisti uztic sportā gūto traumu ārstēšanu „ORTO” ārstiem.

Klīnika Latvijā darbojas kopš 2008. gada. „ORTO” gadā konsultējas vairāk nekā 40 000 pacientu un tiek veiktas ap 2 000 operācijas.


Jauna aptauja

Jūlijs - 2020
P O T C P S S
 
01
02
03
04 05
06
07
08
09
10
11 12
13
15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by webbuilding.lv - mājas lapu izstrāde.