Thursday, 23. September, 2021День имени: Vanda, Veneranda, Venija
crest1 crest2

Ваши вопросы

Ответы на заданные в этом разделе вопросы носят только информационный характер и не имеют юридической силы. Срок подготовки ответа - до 5 рабочих дней.

В соответствии с законом о государственном языке предусмотренная учреждениями самоуправления для информирования общества информация должна предоставляться только на государственном языке, поэтому вопросы принимаются и ответы подготавливаются только на латышском языке.

Задай свой вопрос

Bērnudārzi un Covid-19

Добавлено: 14.03.2020

1. Pats rūgtākais šajā situācijā ir tas ,ka pat Ministrija pasaka:" Pirmsskolas vecuma bērni tālmācībā mācīties nevar jo ir vajadzīgs tiešais kontakts ar pedagogu" ,bet tikko ir runa par pirmsskolas skolotāju atalgojumu tad, ko tad viņi dara??? Veic tikai pieskatīšanu!Šajā situācijā tas ir pats sāpīgākais.KAD ir krīze strādājiet!!! Kad nē, neliecieties ne zinis par PII skolotājiem. Kā jūs vērtējat to, ka tiekam nosaukti par operatīvo dienestu? 2. Klausos ziņas, ka PII strādās tikai tāpēc, lai varētu nodrošināt iespēju mediķiem un citu operatīvo dienestu darbiniekiem iespēju strādāt. Bet, vai tad visiem bērniņiem vecāki strādā šajās profesijās? Ja būtu runa tikai par šo atsevišķo profesiju pārstāvju bērniem, domāju, ka nevienam nebūtu iebildumu organizēties un palīdzēt šiem vecākiem. Pilnīgi neadekvāts un neloģisks valdības lēmums. Vai pašvaldībai nevajadzētu noteikt lēmumu par to, ka bērnu vecāki, kuri ir bezdarbnieki, vai arī kuriem ir iespējas bērnu paturēt mājas (jo ir vecvecāki, vecāki brāļi vai māsas, kuriem skolā ir 1.mēn karantīna var viņus pieskatīt līdz 14.aprīlim?) 3. Kāda ir garantija tam, ka vecāki nākot uz b/d godprātīgi aizpilda apliecinājumu par to, ka nav apmeklējuši Covid - 19 skatos reģionus, nedz arī to, ka nav saskārušies ar cilvēkiem, kuri atgriezušies no reģioniem. Mēs daudzi zinām to, ka brīvlaikā daudzi Krāslavā dodas ceļojumos, kā arī gaida ciemiņus no ārvalstīm. 4. Kā es varu būt atbildīga māte savam bērnam strādājot PII ar citiem bērniem un apdraudot savu?

/ Kristīne64


Ответ на вопрос

Добавлено: 16.03.2020

Atbild Krāslavas novada domes izpilddirektors Viktors Moisejs “Krāslavas novada pašvaldība pilda Ministru kabineta noteiktos un Saeimas apstiprinātos ierobežojumus "Covid-19" vīrusa izplatības ierobežošanai. Citi papildus ierobežojumi tiks noteikti atkarībā no situācijas tālākas attīstības.”


Назад к вопросам

Новый опрос

September - 2021
M T W T F S S
 
01
02
03 04 05
06
07
08
09
10
11 12
13
14
15
16
17
18 19
20
21
22
23
24 25 26
27 28 29 30  

Фото дня

  • Латгальцы побывали в Риге!

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde