piektdiena, 19. aprīlis, 2024Vārda diena: Fanija, Vēsma

Cīkstoņi uzrādīja labus rezultātus

Pievienots: 13.11.2017

Krāslavas cīkstoņi ieguvuši augstākā kaluma godalgas, kas ir lieliska balva gan sekcijas 50 gadu jubilejas gadā, gan dzimšanas dienas dāvana trenerim Jurijam Čilikinam.

3. - 4. novembrī Daugavpilī norisinājās Latvijas meistarsacīkstes jauniešiem brīvajā cīņā, kurās krāslavieši izcīnīja 6 medaļas. Zelta medaļas ieguva: Artūrs Gončaronoks (svara kategorijā līdz 47 kg), Dmitrijs Dimbovskis (līdz 32 kg), Deniss Kovko (līdz 85 kg) un Karīna Andžāne (līdz 48 kg). Sudraba medaļas izcīnīja: Konstantīns Dombrovskis (līdz 73 kg) un Daniela Sutāne (līdz 52 kg). Šajā turnīrā tika apkopoti rezultāti arī treneru vērtējumā, Krāslavas komanda izcīnīja trešo vietu.

Cīkstoņi uzrādīja labus rezultātus, tagad viņi turpinās aktīvi trenēties, jo priekšā gaidāmi jauni pārbaudījumi sacensībās.