otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Dagdas Sporta skolas ziņas

Pievienots: 06.09.2021

Aizvadītajā vasaras sezonā veiksmīgi startēja Dagdas Sporta skolas vieglatlēti.  Latvijas čempionātā, kurš notika 15.-16. jūlijā Ogres stadionā, U-16 vecuma grupā Undīne Goligina 3000 m sporta soļošanā ieguva 7. vietu, Raivo Malinovskis trīssolī - 6. vietu.

Junioru U-20 grupā Latvijas čempionātā startēja Ieva Murāne. 1500 m distancē sportiste izcīnīja 2. vietu, bet 3000 m skrējienā kļuva par čempioni. Jauniete tika iekļauta Latvijas izlases sastāvā un startēja Baltijas U-18, U-20 komandu čempionātā. Junioriem visu triju Baltijas valstu sacensībās Latvijas komanda uzvarēja, atstājot aiz sevis Igauniju un Lietuvu. Ieva pirmajā sacensību dienā startēja 1500 m distancē un ierindojās 6. vietā. Otrajā dienā 3000 m distancē viņa izcīnīja bronzu.

Skolas volejbolistes vasarā startēja pludmales volejbolā. Simona Zemlicka un Nadežda Gribute Rēzeknes novada pludmales volejbola svētkos izcīnīja 4. vietu. Bērzgales pludmales volejbola sacensībās jauniešiem Nadežda spēlēja pārī ar māsu Anželiku un ieguva 4. vietu.