otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Krāslavas cīkstoņu starti starptautiskajos turnīros

Pievienots: 13.05.2019

Pēc dalības Latvijas čempionātos mūsu cīkstoņi piedalījās vairākos starptautiskajos turnīros. Šādās sacensībās dalībnieku sagatavotības līmenis ir ļoti nozīmīgs, tajos lielākoties piedalās valstu izlases, kam šādi turnīri ir gatavošanās Eiropas un pasaules čempionātiem.

Šī gada aprīlī Rīgā, Visvalža Freidenfelda kausa izcīņas starptautiskajā turnīrā brīvajā cīņā piedalījās cīkstoņi no 14 valstīm. Šajā turnīrā kadetu grupā trešo vietu ieguva Artūrs Dombrovskis (71 kg), viņš kļuva par vienīgo godalgotās vietas ieguvēju no Latvijas šajā svara kategorijā. Pirmo vietu izcīnīja Karīna Andžāne (57 kg). Saspringta bija cīņa finālā, kurā pēc pirmā perioda ar rezultātu 0:4 meitene zaudēja, taču otrajā periodā spēja saņemties un uzvarēja ar rezultātu 10:4. Trešo vietu šajā svara kategorijā sīvā cīņā ieguva Daniela Sutāne.

Maija sākumā Daugavpilī norisinājās Ziemeļvalstu (Lietuva, Latvija, Igaunija, Somija, Zviedrija, Dānija un Norvēģija) čempionāts. Šajā turnīrā Latvijas izlases sastāvā startējis Krāslavas cīkstonis Konstantīns Ļevickis (65 kg), kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru, pārspējot trīs pretiniekus, un izšķirošajā cīņā, piekāpjoties cīkstonim ar lielāku pieredzi, ieguva otro vietu.

Tagad mūsu cīkstoņi gatavojas startiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē.