otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps
crest1 crest2

Krāslavas cīkstoņu veikums Latvijas čempionātos

Pievienots: 14.03.2019

Ir noslēgušies Latvijas brīvā stila cīņas čempionāti pieaugušajiem, junioriem un kadetiem.

Latvijas čempionāts pieaugušajiem notika 25.-26. janvārī Jelgavā. Brīvajā cīņā sievietēm Olga Plutjakova (50 kg) ar priekšlaicīgu uzvaru noslēdza četras cīņas un ieguva 1. vietu. Vēl viena mūsu sportiste Anželika Jakuboviča (50 kg) izcīnīja sudraba godalgu. Šajā čempionātā vīriešu konkurencē bronzas medaļu izcīnīja Maksimilians Beinarovičs (125 kg), bet Deinis Gorenko (61 kg) – sudraba godalgu.

22.-23. februārī Bauskā sacentās kadeti, mūsējie ieguva piecas medaļas. Meiteņu sacensībās Karina Andžāne (57 kg) pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu, uzvarot visas savas konkurentes. Daniela Sutāne (61 kg) ieguva otro vietu. Starp puišiem par kadetu čempionu kļuva Artūrs Dombrovskis (71 kg). Pirms fināla sasniegšanas Artūrs uzvarēja četrās sacensībās, galu galā uzvara finālā un pirmā vieta. Bronzas medaļas sīkstā cīņā ieguva Konstantīns Levitskis (65 kg) un Deniss Kovko (92 kg).

8.-9. martā Daugavpilī notika Latvijas junioru čempionāts. Šajās sacensībās Daniela Sutāne (57 kg) un Anželika Jakuboviča (53 kg), kuras divos iepriekšējos čempionātos palika otrajā vietā, šoreiz izcīnīja pirmās vietas. Savukārt otro vietu ieguva Karīna Andžāne (55 kg). Artūrs Gončaronoks (57 kg) izrādījās spēcīgākais starp junioriem, izcīnot 1. vietu, bet Maksimilians Beinarovičs (125 kg) kļuva par sudraba laureātu.

Rezultātā mūsu sportisti ieguva 14 balvas, no kurām sešas ir zelta medaļas, piecas - sudraba un trīs - bronzas.

Tagad cīkstoņus gaida vairākas atbildīgas starptautiskās sacensības brīvajā cīņā, no kurām svarīgākās ir V. Freidenfelda kauss, K. Kundziņa turnīrs, “Tallinn Open 2018″  atklātais turnīrs Tallinā.