ceturtdiena, 18. aprīlis, 2024Vārda diena: Jadviga, Laura

Krāslavas šāvēju starti Igaunijā

Pievienots: 06.04.2023

24.-26. martā Krāslavas novada Sporta skolas šāvēji piedalījās starptautiskajā turnīrā Haapsalū, Igaunijā.

Sacensības piedalījās Somijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas sportisti. Sportisti sacentās šaušanā ar pneimatisko un mazkalibra šauteni.

Vingrinājumā MŠ-30 (30 šāvieni no stāvokļa guļus) meiteņu konkurencē uzvāru svinēja Lija Ignatjeva, 2. vietu izcīnīja Milena Timergalejeva, Evijai Radivinskai 5. vieta. Zēnu konkurencē Andrejam Maksimovam 6. vieta, Aļģim Berestnevam 7. vieta.

Vingrinājumā MŠ-3x10 (10 ieskaites šāvieni no stāvokļiem celis, guļus, stāvus) Aļģis Berestņevs izcīnīja 1. vietu, bet meiteņu konkurencē Laura Putne - 2. vietu, Milena Timergalejeva - 3. vietu, Lija Ignatjeva ierindojās 6. vietā, bet Evija Radivinska 7. vietā.

Vingrinājumā PŠ-40 (40 šāvieni no pneimatiskās šautenes) zēnu konkurencē Aļģis Berestņevs ierindojas 4. vietā, tikai 1 punkts atdalīja viņu no goda pjedestālā. Meiteņu konkurencē 5. vietā ierindojās Laura Putne, savukārt Evija Radivinska - 7. vietā.

Kopvērtējumā, pēc 3 vingrinājumu summas Aļģis Berestņevs izcīnīja 2. vietu.

Neskatoties uz neskaitāmiem šķēršļiem, daudzi no mūsu sportistiem uzlaboja savus personīgos rekordus, bet Milena Timergalejeva par 1 punktu uzlaboja ari Krāslavas novada rekordu MŠ-3x10 vingrinājumā!