ceturtdiena, 18. aprīlis, 2024Vārda diena: Jadviga, Laura

Krāslavas sportistu starts VII Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Pievienots: 13.07.2017

Šī gada 7. -9. jūlijā norisinājās VII Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kurā 30 sporta veidos startēja 2803 jaunie sportisti no 82 pašvaldībām. Krāslavas novads tika pārstāvēts četros sporta veidos: basketbolā, brīvajā cīņā, ložu šaušanā un vieglatlētikā.

Sacensības notika dažādās pilsētās, bet sporta pasākuma centrs bija Cēsis, kur notika svinīga atklāšanas parāde.

Krāslavas basketbolisti (strītbolā) lielā konkurencē izcīnīja augsto 11. vietu.  Ložu šaušanā vingrinājumā MŠ 3X20 bronzas medaļu izcīnīja Dana Soskova. Brīvajā cīņā tāda paša kaluma medaļas ieguva Artūrs Gončaronoks svara kategorijā līdz 46 kg, Pāvels Borodins sv. k. līdz 85 kg un Anželika Jakuboviča sv. k. līdz 52 kg.

Vieglatlētikā divas zelta medaļas izcīnīja Artūrs Šarkovičs, uzvarot tāllēkšanā ar rezultātu 7.19 m un trīssoļlēkšanā ar rez. 14.49 m.

Olimpiādēs vienmēr notiek neoficiāls komandu vērtējums starp komandām. Krāslavas novads ar sešām izcīnītām medaļām ierindojās 25. vietā.