otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

KTFČ 2019 apskats

Pievienots: 04.03.2019

Ar „DK Stars” komandas uzvaru papildlaikā ar 6:5 pret FK „Krāslava” noslēdzies 2019. gada Krāslavas telpu futbola čempionāts.

2019. gada Krāslavas telpu futbola čempionāts, ņemot vērā dalībnieku ieteikumus, notika pēc jaunas formulas. Septiņas komandas izspēlēja vienu apli priekšsacīkstēs, kur katra spēlēja ar katru. Priekšsacīkstes tika izspēlētas trīs dienās. Katrai komandai dienā vajadzēja nospēlēt divas spēles 2x10 minūšu formātā. 23. februārī tika noskaidroti pusfināla pāri. Pirmajā pusfinālā DK Stars negaidīti pieveica pagājušās sezonas sudraba godalgu laureātus Šķeltovas (Aglona) komandu, bet otrajā FK „Krāslava” uzvarēja VUGD (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests) komandu. Cīņā par 3.vietu, kurā tikās Šķeltova un VUGD, pārāka izrādījās VUGD komanda, tādējādi, izcīnot bronzas godalgas. Fināls izvērtās patiesi spraigs. Pēc pirmā puslaika uzvar „DK Stars” - 5:2, otrajā puslaikā FK Krāslava dominēja un guva trīs bezatbildes vārtus. 5:5 pēc pamatlaika. Papildlaikā, kad gan skatītāji, gan komandas jau noskaņojās pēcspēles sitienu sērijai, pēdējās minūtes izskaņā vārtus „DK Stars” labā guva Edvīns Bovins! 6:5 „DK Stars” labā un uzvarētāju kauss šogad pieder „DK Stars”!

Turnīra tabula un statistika šeit.

Trīs labākās komandas tika apbalvotas ar kausiem un medaļām. Savukārt individuāli tika apbalvoti dažādu nomināciju ieguvēji.

Labākie savās komandās - Pāvels Ignatovičs („DK Stars”), Elvis Bovins (FK „Krāslava”), Jevgēņijs Lazarevs (VUGD), Maksims Siņicins (Šķeltova), Eduards Ižiks (Dagda), Sergejs Smertjevs (Varavīksne), Aigars Andžāns („Dagdas Jaunieši”). Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju otro gadu pēc kārtas kļuva Sergejs Lazdovskis (Šķeltova), turnīra labākais vārtsargs - Jānis Cakuls („DK Stars”), labākais aizsargs (universāls) - Jevgēņijs Maksimčuks (FK „Krāslava”), turnīra MVP (vērtīgākais spēlētājs) - Māris Ciršs („DK Stars”).

Nobeigumā - liels paldies visiem tiem, bez kuru palīdzības turnīrs nevarētu notikt: Krāslavas novada dome - priekšsēdētājs Gunārs Upenieks, Varavīksnes vidusskola - direktore Ludmila Senčenkova, sporta zāles dežurante - Jevgēnija Škagale, spēļu administratori - Viesturs un Reinis Andžāni, sporta klubs „Krāslava” - Andris Rukmans, laukuma tiesneši - Jānis Vorošilovs un Guntars Raudive.