otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Rudens kross

Pievienots: 10.10.2018

6. oktobrī Krāslavā noritēja tradicionālais rudens kross skolēniem, kurā sacentās Krāslavas un Dagdas novada skrējēji.

Pasākuma mērķis bija popularizēt skriešanu kā vienkāršāko, pieejamāko aktīvās atpūtas veidu, kā arī iesaistīt skolēnus skriešanas nodarbībās.

100 skolēni cīnījās par godalgotājam vietām un katrs centās uzrādīt savu labāko rezultātu.

500 m distancē dažādās vecuma grupās meiteņu konkurencē uzvarēja Alīna Grineviča no Krāslavas pamatskolas, Alesja Buko no Robežnieku pamatskolas, Martīne Djatkoviča no Krāslavas pamatskolas un Simona Silakova no Robežnieku pamatskolas. Šajā pašā distancē zēniem dažādās vecuma grupās ātrākie bija Aigars Bobičs no Krāslavas pamatskolas, Arkādijs Golubevs no Indras pamatskolas, Markuss Djatkovičs no Krāslavas pamatskolas. Savukārt 1 km distancē (meitenes) savā vecuma grupā par uzvarētājām kļuva Marija Puzanova no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Adriāna Šuminska un Līga Volka, abas mācās Krāslavas pamatskolā. Zēnu grupā 1 km distanci visātrāk noskrēja Rihards Sitniks no Krāslavas pamatskolas un Vadims Plutjakovs no Krāslavas gr.Plāteru poļu pamatskolas. 1,5 km distancē jaunietēm uzvarēja Natalja Ostrovska no Indras pamatskolas. Zēniem 1,5 km labākie bija Guntis Latkovskis no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas un Oskars Nazarovs no Robežnieku pamatskolas. Jaunietēm ātrākā bija Natālija Invalidova no Aleksandrovas internātpamatskolas. Zēniem 2 km distancē uzvarēja Guntais Gudovskis no Robežnieku pamatskolas. 3 km distancē uzvarēja Ronalds Niedra un Aleksandrs Špeniks, abi mācās Aleksandrovas internātpamatskola.

Priecē tas, ka no katras skolas skolēni izcīnīja godalgotās vietas. Šoreiz īpaši izcēlās Robežnieku pamatskola, no kuras desmit skolēni tika pie apbalvojuma.