otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Šāvējiem pavasaris ir medaļām bagāts

Pievienots: 11.05.2022

11.-12. martā Krāslavas Sporta skolas šāvēji Dobelē piedalījās Latvijas Junioru čempionātā.

Sacensībās piedalījās 2002. gadā dzimušie un jaunāki sportisti. Vingrinājumā 30 šāvieni guļus Lijai Ignatjevai izcīnīta 3. vieta, Laurai Putnei 7. vieta.

Šaušanā no 3 stāvokļiem (no ceļa, guļus un stāvus) mūsu šāvēji drosmīgi un vīrišķīgi noturējās līdz pēdējam šāvienam, un, uzlabojot personiskos rezultātus, viņi izcīnīja: Aļģis Berestņevs 3. vietu, Lija Ignatjeva 6. vietu, Laura Putne 9. vietu.

Otrajā dienā sportisti sacentās šaušanā ar pneimatisko šauteni. Aļģis Berestņevs nostartēja lieliski un izcīnīja 1. vietu. PŠ-MIX vingrinājumā Lija Ignatjeva un Aļģis Berestņevs izcīnīja 3. vietu.

7.-9. aprīlī mūsu komanda piedalījās Latvijas Jaunatnes čempionātā vidējā grupā, sacensībās piedalījās 2006. gadā dzimušie un jaunāki sportisti.

Vingrinājumā 30 šāvieni guļus Lijai Ignatjevai izcīnīta 2. vieta, Laurai Putnei 5. vieta, Evijai Radivinskai 6. vieta, Milenai Timergalejevai 9. vieta, zēnu konkurencē Aļģim Berestņevam 2. vieta.

Šaušanā no 3 stāvokļiem (no ceļa, guļus un stāvus), uzlabojot personisku rezultātu, pārliecinošu uzvaru svinēja Lija Ignatjeva, Laura Putne izcīnīja 3. vietu, Milena Timergalejeva 6. vietu, Evija Radivinska 8. vietu, zēnu konkurencē Aļģis Berestņevs izcīnīja 1. vietu.

Otrajā dienā sportisti sacentās šaušanā ar pneimatisko šauteni. Mūsu meitenes nostartēja lieliski: Milenai Timergalejevai 4. vieta, Laurai Putnei 6. vieta, Lijai Ignatjevai 8. vieta un Evijai Radivinskai 9. vieta, zēnu konkurencē Aļģim Berestņevam 2. vieta. PŠ-MIX vingrinājumā Laura Putne un Aļģis Berestņevs izcīnīja 3. vietu.

Komandu vērtējumā mūsu komanda ierindojās 3. vietā starp 13 komandām.

Pēc sacensību rezultātiem četri krāslavieši - Lija Ignatjeva, Aļģis Berestņevs, Mareks Mjadjuta un Dana Soskova - iekļauti Latvijas izlases sastāvā, lai piedalītos Baltijas kausa izcīņā. Novēlam viņiem veiksmi un lieliskus startus!