ceturtdiena, 18. aprīlis, 2024Vārda diena: Jadviga, Laura

Šāvēju starti septembrī

Pievienots: 18.10.2022

No 30. septembra līdz 1. oktobrim Krāslavas novada Sporta skolas šāvēji Dobelē un Tukumā piedalījās Latvijas 2022. gada jaunatnes čempionātā vecākajā vecuma grupā. Sacensībās startēja 2004. gadā dzimuši un jaunāki sportisti.

Vingrinājumā PŠ-60 (60 šāvieni no pneimatiskās šautenes) zēnu konkurencē Aļģis Berestņevs izcīnīja 1. vietu. Meiteņu konkurencē 7. vietā, uzlabojot personīgo rekordu, ierindojās Laura Putne, savukārt Milena Timergalejeva - 10. vietā.

Vingrinājumā MŠ-30 (30 šāvieni no stāvokļa guļus) jauniešu konkurencē Aļģis Berestņevs izcīnīja 4. vietu. Laura Putne ieguva 2. vietu, bet Lija Ignatjeva – 5. vietu.

Vingrinājumā MŠ-3x20 (20 ieskaites šāvieni no stāvokļiem celis, guļus, stāvus) Aļģis Berestņevs izcīnīja 2. vietu, Lija Ignatjeva - 5. vietu, Laura Putne – 8. vietu.

Pāru vingrinājumā PŠ-MIX mūsu komandas pāris – Laura un Aļģis – izcīnīja 4. vietu, zaudējot 0,1 punktu trešās vietas ieguvējam.

Komandu kopvērtējumā (kopā -14 komandas) krāslavieši, uzrādot labu rezultātu, ierindojās 5. vietā.