piektdiena, 19. aprīlis, 2024Vārda diena: Fanija, Vēsma
crest1 crest2

Šāvēju starti

Pievienots: 15.05.2017

24.-25. martā krāslavieši piedalījās Latvijas Junioru čempionātā Tukumā. Pirmajā dienā PŠ-40 vingrinājumā tikai 3 punkti šķīra Mareku Mjadjutu no pjedestāla un viņš palika 4. vietā.  Artūram Verigo 25 sportistu konkurencē ir 7.vieta, Rihardam Plociņam - 8.vieta. Teicamu rezultātu (291 punktus no 300 iespējamajiem) vingrinājumā MŠ-30 (30 šāvieni guļus) uzrādīja Rihards Plociņš, kas ir izcīnījis 3.vietu, Aigaram Kezikam ir 7.vieta, Marekam Mjadjutam – 8. vieta.

Otrajā dienā šāvām vingrinājumu MŠ 3x20 (pa 20 šāvieni guļus, no ceļa un stāvus). Sīvā konkurencē mūsu šāvējiem izdevās uzrādīt labus rezultātus: Danai Soskovai ir 5.vieta, zēnu konkurencē Marekam Mjadjutam 3. vieta, Rihardam Plociņam 4. vieta un Artūram Verigo 7. vieta.  Kopvērtējumā, starp 12 komandām, krāslavieši ieguva 4.vietu.

21.- 22. aprīlī Krāslavas Sporta skolas šāvēji piedalījās Dobelē notikušajā Latvijas Jaunatnes čempionātā ložu šaušanā vidējā vecuma grupā

Pirmajā dienā šāvēji sacentās divos vingrinājumos: MŠ-30 (30 šāvieni guļus) un PŠ-40 (40 šāvieni ar pneimatisko šauteni).  Šaušanā guļus Mareks Mjadjuta ierindojās 4. vietā, bet meiteņu konkurencē Danai Soskovai 3.vietā.  Šaušanā ar pneimatisko šauteni Mareks Mjadjuta izcīnīja 1. vietu, Ēriks Lukaševičs ierindojās 11. vietā, Aivis Plociņš - 15. vietā, bet meiteņu konkurencē Danai Soskovai ir 5.vieta.

Otrajā dienā šāvēji sacentās vissarežģītākajā vingrinājumā - MŠ-3x20. Krāslavas šāvēji uzrādīja labus rezultātus: Mareks Mjadjuta ieguva 2.vietu, Aivis Plociņš ierindojās 9.vietā, bet Dana Soskova ar personīgo rekordu izcīnīja 1.vietu.

Kopvērtējumā, 11 komandu konkurencē, krāslavieši ieguva 4.vietu.