ceturtdiena, 28. marts, 2024Vārda diena: Ginta, Gunda, Gunta

„Tallinn Open 2022”

Pievienots: 13.04.2022

Tallinā no 24. līdz 27. martam tika aizvadīts lielākais jauniešu turnīrs Eiropā grieķu-romiešu, brīvajā cīņā un brīvajā cīņā sievietēm „Tallinn Open 2022”.

Šajās sacensībās piedalījās vairāk nekā 2000 dalībnieki no 24 valstīm. Uzrādot izcilu sniegumu U-13 vecuma grupā svara kategorijā līdz 40 kg, Viktorija Dimbovska izcīnīja 1. vietu. Pirmajā cīņā uzvarēja cīkstoni no Zviedrijas, pēc tam pieveica Polijas pārstāvi, pusfinālā bija pārāka pār sportisti no Norvēģijas un finālā sīvā cīņā uzvarēja Igaunijas sportisti un kļuva par šī turnīra čempioni. Karina Andžāne U-20 vecuma grupā svara kategorijā līdz 59 kg izcīnīja augsto 3. vietu. Karina pirmajā ļoti spraigā cīņā piekāpās cīkstonei no Norvēģijas, kura vēlāk kļuva arī par šī turnīra čempioni. Taču tālāk tika gūts panākums pār Igaunijas sportisti un pārliecinoši uzvarēta cīkstone no ASV, kas Karinai ļāva kāpt uz goda pjedestāla trešo pakāpienu.

Turpinās Latvijas čempionāti, un pagājušajā nedēļas nogalē Ādažos risinājās Latvijas čempionāts U13 vecuma grupā. Savu uzvaras sēriju turpina Viktorija Dimbovska, kura uzvarēja visas četras cīņas svara kategorijā līdz 43 kg un kļuva par Latvijas čempioni. Zēniem labu sniegumu uzrādīja Renāts Gončaronoks, kurš svara kategorijā līdz 33 kg uzvarēja trīs cīņas un kļuva par šī čempionāta uzvarētāju. Nedaudz pietrūka līdz medaļām Rihardam Plintam svara kategorijā līdz 39 kg, kurš guva uzvaras divās cīņās un vēlāk ciešot neveiksmi pusfinālā un cīņā par bronzu ierindojās 5. vietā. Gļebs Boroduļins svara kategorijā +76 kg izcīnīja 4.vietu, uzvarot divās cīņās un piekāpjoties diviem pretiniekiem.