piektdiena, 17. septembris, 2021Vārda diena: Vaira, Vairis, Vera
crest1 crest2

Jauniešu apmācības „DEMOpolitika” Dagdā

Pievienots: 03.08.2021

Jauniešu biedrība „Dagne” sadarbībā ar Dagdas pilsētas un pagastu apvienības Izglītības, sporta un kultūras nodaļas, sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvjiem organizē „Supporting Democratic Union And Active Citizenship in Digital Area” starptautisko projektu.

7. augustā Dagdas pilsētas bērnu un jauniešu centrā (Alejas ielā 11a) tiks organizēts projekta noslēguma apmācību pasākums jauniešiem vecumā līdz 30 gadiem. Pasākuma laikā tiks prezentēti projekta rezultāti, kā arī jaunieši tiks iepazīstināti ar vieslektoriem, kuri vienkāršā valodā, izmantojot neformālās izglītības metodes, spēs apmācību dalībniekiem izstāstīt par projekta aktualitāti mūsdienās - gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Pasākuma atklāšana notiks 7. augustā plkst.11.00 un turpināsies līdz 17.00, apmācību laikā dalībniekiem tiks nodrošināta ne tikai piesātināta diena ar zināšanām, kuras sniegs augsti klasificēti savas sfēras speciālisti, bet arī ar gardām pusdienām un saturīgām sarunām kafijas pauzes laikā.

Apmācību procesā iesaistīsies 4 augsti klasificēti speciālisti, kuri nodrošinās pasākuma saturisko daļu.

Sintija Nīcgale ir Stokholmas Universitātes un Latvijas Universitātes diplomātijas maģistra programmas absolvente. Sintija apmācību laikā iepazīstinās ar Demokrātijas un Digitalizācijas jēdzieniem, kas tiks izskaidroti un parādīti interaktīvā veidā.

Juris Viļums ir Dagdas pilsētas un pagastu apvienības Tūrisma un informācijas centra vadītājs, ievērojams politikas pārstāvis visā Latvijas teritorijā „Latvijas reģionu apvienība” sastāvā. Juris dalīsies ar savu dzīves pieredzi, kuru ir guvis darbā kā Latvijas Saeimas deputāts – izstāstot, kādā veidā digitalizācijas procesi darbojas Latvijas demokrātiskās sistēmas stiprināšanā un kā šie procesi ir spējīgi ietekmēt lēmumu pieņemšanu vietējā un nacionālajā līmenī.

Jorens Dobkevičs ir biedrības „NewEast” vadītājs, vietējo un starptautisko projektu un pasākumu vadītājs, mentors, organizators. Jorens ir jaunietis ar lielu pieredzi darbā gan Latvijā, gan ārvalstīs. Viņš izstāstīs par digitalizācijas un demokrātijas procesu izpausmi un labās prakses piemēriem Eiropas Savienībā un dalībvalstīs.

Vilis Brūveris - Latvijas simtgades projekta „TUESI.LV” autors un producents. Vilis ir aktīvs pilsonis, kurš ilgus gadus veido iedvesmas stāstus par un priekš Latvijas jauniešiem, arī pats Vilis ir iedvesmojošs cilvēks, kurš šo apmācību laikā izstāstīs par pilsonisko aktivitāti, cik tā ir svarīga un kādos veidos tā var izpausties.

Jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem ir iespēja pieteikties apmācībām „DEMOpolitika”, aizpildot pieteikuma anketu šeit

 Pasākumu finansiāli atbalsta „Supporting Democratic Union And Active Citizenship in Digital Area”.

Aivars Bačkurs,
Jauniešu biedrības „Dagne” valdes priekšsēdētājs


Jauna aptauja

Septembris - 2021
P O T C P S S
 
01
02
03
04 05
06
07
08
09
10
11 12
13
14
15
16
18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  
piektdiena, 03.09.2021
pirmdiena, 06.09.2021

Dienas foto

  • Paveiktie darbi

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde