trešdiena, 26. jūnijs, 2019Vārda diena: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
crest1 crest2

Aizsūti pasaulē gaišu domu

Pievienots: 14.08.2018

10. augusta vakarā svinīgi noformētā Ūdrīšu pagasta Tautas nama zālē sumināja šī gada pilngadniekus - pagasta 20 jauniešus. Tiesa, gandrīz puse no visiem uz skaisto svētku pasākumu „Aizsūti pasaulē gaišu domu“ dažādu iemeslu dēļ neieradās.

Bet, neskatoties uz to, pilngadības svētkos tika nosaukts katra jaunieša vārds, un katram bija sagatavota pilngadības apliecība, ziedi un dāvanas piemiņai. Svinības sākās brīdī, kas ar ziediem izpušķotajā zālē mūzikas pavadījumā ienāca pilngadnieki un apsēdās savos krēslos, kas bija izrotāti ar gaisa baloniem. Zālē bija novietots svečturis ar svecēm, kuras jaunieši iededzināja pasākuma gaitā. Jauniešus, vecākus un ciemiņus uzrunāja Ūdrīšu pagasta pārvaldes vadītājs Anatolijs Vecelis, kurš apsveica svētkos un jauniešiem novēlēja turpināt mācīties un ar prieku iet pa dzīvi. Pasākuma turpinājumā viņš katram pilngadniekam paspieda roku un pasniedza pilngadības apliecību. Gaviļniekus sveica arī vecāki, radi, draugi, paziņas. Dažam sveicēju pulks bija tik liels, ka veidojās rinda. Kad visi pilngadnieki tika apsveikti, vārds tika dots arī viņiem pašiem un viņu vecākiem.

Pilngadības svētkus krāšņākus darīja neliels koncerts, kurā uzstājās Bērnu vokālais ansamblis „Cālīši”, dziedāja soliste Laura Lene, dejoja Izvaltas un Robežnieku jauniešu deju grupas „Alise” un „Black”. Tieši šogad, kad jaunieši svin savu pilngadību, mūsu valsts Latvija svin savu 100-gadi, un šajā svētku noskaņā bērnu vokālais ansamblis „Cālīši” visus iepriecināja ar skaistu dziesmu „Latvija”, ko veltīja pilngadniekiem un mūsu dzimtenei.

Koncertam izskanot, visi devās laukā, lai simboliski palaistu 18-gadniekus lielajā dzīvē, kas pilna pārsteigumiem un notikumiem. Palaiduši debesīs savus gaisa balonus, viņi simboliski palaida bērnības gadus gaisā, lai tie paliek skaistajās atmiņās un sirdīs, bet paši dosies uz priekšu pretī lielajai dzīvei. Labu ceļa vēju!

Juris Roga,
autora foto

FotogalerijaJauna aptauja

Jūnijs - 2019
P O T C P S S
  01 02
03
04
05
06
07
08 09
10
11
12
13 14 15 16
17
18
19
20
21
22 23
24
25
26
27 28 29 30

Dienas foto

  • Ielīgošana Krāslavas estrādē

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.