otrdiena, 23. aprīlis, 2019Vārda diena: Georgs, Jurģis, Juris
crest1 crest2

Akcija „Izvirzi Krāslavas novada favorītu!”

Pievienots: 03.12.2018

Decembris ir ne vien svētku laiks, bet arī darba rezultātu apkopojumu laiks. Tieši tāpēc Krāslavas novada tūrisma informācijas centra kolektīvs decembri ir izvēlējies par akcijas „Izvirzi Krāslavas novada favorītu!” norises laiku.

Akcijas mērķis ir novērtēt Krāslavas novada tūrisma uzņēmēju un citu tūrisma attīstībā iesaistīto pārstāvju darbu no pašu krāslaviešu un citu novadu/reģionu/valstu iedzīvotāju viedokļa; veicināt Krāslavas novada tūrisma objektu atpazīstamību un popularizēšanu; motivēt Krāslavas novada tūrisma nozares attīstību kopumā un pateikties par ieguldījumu attīstības sekmēšanā. 

Par akcijas norises vietu izvēlēta vietne „www.facebook.com”, līdz ar to par tās dalībnieku var kļūt jebkurš „facebook.com” reģistrēts lietotājs.

Kā norisināsies akcija „Izvirzi Krāslavas novada favorītu!”?

Krāslavas TIC 1. decembrī savā „facebook” profilā publicēs galeriju „Akcija – Izvirzi Krāslavas novada favorītu!” ar katrai nominācijai atbilstošu vizuālu attēlu, kas paredzēts kā aicinājums pieteikt pretendentus. Uz katra attēla ir attēlots nominācijas nosaukums un īsumā informācija par akciju.

Jebkurš „facebook.com” lietotājs laika posmā no 1. decembra līdz 31. decembrim var izvirzīt savu pretendentu kādā no Krāslavas TIC ieteiktajām 9 nominācijām, ierakstot tā vārdu/ nosaukumu zem atbilstošās nominācijas attēla. Par pretendentu var kļūt jebkurš Krāslavas novada tūrisma uzņēmējs (naktsmītņu īpašnieki, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, amatnieki, interesantas saimniecības, muzeji, apskates objekti un aktīvā tūrisma pakalpojumu sniedzēji un veicinātāji (laivu, plostu, velo iznomātāji u.c.), par kuru ir publicēta informācija vietnē „www.visitkraslava.com” un kas darbojas Krāslavas novada teritorijā.

Uzvarētājus noteiks Krāslavas TIC darbinieki, apkopojot komentāros publicētos ierakstus.

Par katras nominācijas uzvarētāju kļūst Krāslavas novada tūrisma uzņēmums/objekts/vieta/amatnieks, par kuru ir veikts visvairāk ierakstu zem attiecīgās nominācijas attēla.

Krāslavas novada TIC

Nolikums


Jauna aptauja

Aprīlis - 2019
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30  

Apsveikumi

  • Priecīgas un saulainas Lieldienas!

    **************************************

    / Krāslavas Vēstures un mākslas muzejs

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.