trešdiena, 26. jūnijs, 2019Vārda diena: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
crest1 crest2

Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministrs pozitīvi vērtē loģistikas centra izveides koncepciju

Pievienots: 11.09.2018

Soli pa solim Krāslavas novada dome tuvojas projekta „Loģistikas centra attīstība Krāslavas novada Pātarniekos” īstenošanai.

6. septembrī Rīgā notika sēdē, kurā darbojās Latvijas – Baltkrievijas Starpvaldību komisija ekonomiskās, rūpnieciskās, zinātniski tehniskās sadarbības jautājumos. Līdztekus citiem punktiem darba kārtībā tika iekļauti jautājumi par abu valstu sadarbības attīstību transporta un loģistikas nozarē.

Baltkrievijas delegācijas priekšgalā šajā sanāksmē strādāja transporta un komunikāciju ministrs, komisijas Baltkrievijas puses priekšsēdētājs Anatolijs Sivaks, bet mūsu valsts delegāciju vadīja satiksmes ministrs, komisijas Latvijas puses priekšsēdētājs Uldis Augulis.

Detalizētāk šī tēma tika apspriesta jau iepriekšējā dienā, kad tika organizēta Latvijas-Baltkrievijas Lietišķās sadarbības padomes sēdē. Plaša diskusija bija veltīta jautājumam par autopārvadājumu attīstību starp divām valstīm – iespējamām problēmām un pārrobežu pārvadājumu perspektīvām. Atbilstoši sēdes tematikai Krāslavas novada pašvaldības vadītājs Gunārs Upenieks informēja padomes locekļus par plānoto loģistikas mezgla attīstību Pātarniekos, kas dos iespēju paplašināt pārrobežu pārvadājumu apjomu, nodrošinot kvalitatīvu un mūsdienu prasībām atbilstošu infrastruktūru.

Piektdien, 7. septembrī, Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministrs Anatolijs Sivaks Latvijas Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieka, Latvijas-Baltkrievijas Transporta darba grupas līdzpriekšsēdētāja Ulda Reimaņa pavadībā ieradies darba vizītē Krāslavā. Ministrs tikās ar Gunāru Upenieku, nelielā ekskursijā iepazinās ar novadu un pēc tam apskatīja vietu, kur plānots būvēt loģistikas centru.

Anatolijs Sivaks pozitīvi novērtēja projektu, norādīja, ka Baltkrievija pievērš īpašu uzmanību jautājumiem, kas saistīti ar izdevīgu starpvalstu ekonomisko sadarbību un apliecināja, ka informēs Baltkrievijas valdību par projekta aktivitātēm un abu valstu iespējām līdzdarboties loģistikas centra izveides projekta īstenošanā pie starptautiskā robežkontroles punkta „Grigorovščina – Pātarnieki”.

Elvīra Škutāne, autores fotoJauna aptauja

Jūnijs - 2019
P O T C P S S
  01 02
03
04
05
06
07
08 09
10
11
12
13 14 15 16
17
18
19
20
21
22 23
24
25
26
27 28 29 30

Dienas foto

  • Ielīgošana Krāslavas estrādē

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.