sestdiena, 20. oktobris, 2018Vārda diena: Leonīda, Leonīds
crest1 crest2

Ģimnāzijas absolventi – savas skolas atbalstītāji

Pievienots: 16.04.2018

Nejauša satikšanās pilsētā, īsa saruna…, un 9. aprīlī Krāslavas Valsts ģimnāzijas vidusskolēni jau iesaistās interesantā sarunā ar 2011. gada absolventu Valentīnu Novicki, kas ir apguvis kuģa mehāniķa profesiju un pašlaik uz bīstamo kravu pārvadāšanas kuģiem strādā par  3. mehāniķi.

Sarunās atklāts, pozitīvs, smaidošs jaunietis, kam katra brauciena laikā jāuzmana iekārtas, no kurām atkarīga ne vien kuģa nevainojama darbošanās, bet arī cilvēku drošība un dzīvība. Uz mājām Valentīnam bieži atbraukt neizdodas, jo darbs ir saistīts ar vairāku valstu apceļošanu, uz kurām tiek vesti dažādi ķīmiskie produkti un gāzes. Viņš ir jau pabijis vairāk nekā 11 valstīs un tagad ir atlidojis no Dienvidkorejas. Jautājumi, joki, visdažādākie piedzīvojumi, dažādie sastaptie cilvēki, mentalitātes, prasme sadzīvot komandā (jo uz jūras, neizkāpjot krastā, nākas pavadīt no dažām dienām līdz pat mēnešiem, bet braucienā līdz pat pusgadam, un, jāsaka, ka katrā braucienā komandas sastāvs nav viens un tas pats!), profesionālās lietas, ķīmijas, fizikas, matemātikas, ģeogrāfijas un valodu zināšanas nepieciešamība, satikšanās ar pirātiem, sava rakstura norūdīšana un sirsnīgie pateicības vārdi skolai – tās ir tikai ļoti nedaudzās lietas, par kurām četru (!!!) stundu laikā tika runāts un atkal pārrunāts, un atkārtots, jo patiesa interese un sirsnīgums strāvoja ne vien no Valentīna, bet arī no ģimnāzistiem.

Priecājamies par mūsu absolventiem, kas vienmēr, atbraucot uz dzimto pilsētu, atnāk ciemos uz skolu un saviem jaunākajiem pastāsta, kā ir tur – lielajā dzīvē. Valentīnam novēlam būt tikpat pozitīvam, lai piepildās sapņi un lai vienmēr labs ceļavējš! Gaidām Tevi atkal skolā!

Ilga Stikute,
KVĢ direktora vietniece


Jauna aptauja

Oktobris - 2018
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Apsveikumi

  • Поздравляем с юбилеем Жанну Галилееву и с днём рождения Лилиозу Ставро!

    Пусть будет полон этот праздник поздравлений, добрых слов... Вдохновляют, окрыляют пусть удача и люб...

    / Общество "Stariņš"

Dienas foto

  • Akcija "Ieaud Indru Latvijas simtgadē!"

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.