ceturtdiena, 1. decembris, 2022Vārda diena: Arnolds, Emanuels
crest1 crest2

Iestāties rindā pēc eID un pases attālināti

Pievienots: 27.09.2022

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk Pārvalde) aicina ietaupīt laiku un iestāties rindā pases un eID kartes noformēšanai un saņemšanai attālināti.

Pārvaldes veiktie pakalpojuma pieejamības uzlabojumi ir ļāvuši mazināt rindas uz pakalpojumu saņemšanu, un šobrīd vairumā Pārvaldes nodaļu pakalpojumus var saņems raiti un bez ilgas gaidīšanas.

Pārvalde turpina pilnveidot klientu apkalpošanas servisu un ir ieviesusi iespēju ātri, ērti un vienkārši pieteikties pakalpojuma saņemšanai rindā attālināti, izmantojot „Qticket” mobilo lietotni.

Šis risinājums ļauj Pārvaldes klientiem attālināti pieteikt kārtas numuru rindā, izmantojot viedtālrunī lejupielādētu mobilo lietotni „Qticket”, tādējādi jau iepriekš uzzinot, kāds varētu būt aptuvenais gaidīšanas laiks, un provizorisko laiku, kad pienāks klienta kārta saņemt pakalpojumu. Jauninājums ļauj tiešsaistē sekot līdzi rindai katrā konkrētajā nodaļā – pakalpojumu varēs pieteikt, piemēram, vēl esot mājās vai tuvojoties Pārvaldes nodaļai.

Tādējādi ir iespēja taupīt laiku un konkrētajā dienā pieteikties pases un personas apliecības jeb eID kartes noformēšanai un saņemšanai attālināti un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Šobrīd iestāties rindā attālināti, izmantojot mobilo lietotni „Qticket”, iespējams visās 25 Pārvaldes nodaļās, kuras iekļautas „Qticket” sistēmā – Rīgas 1. nodaļā, Rīgas 2. nodaļā, Rīgas 3. nodaļā, Aizkraukles nodaļā, Alūksnes nodaļā, Bauskas nodaļā, Cēsu nodaļā, Daugavpils nodaļā, Dobeles nodaļā, Jēkabpils nodaļā, Jelgavas nodaļā, Jūrmalas nodaļā, Kuldīgas nodaļā, Liepājas nodaļā, Limbažu nodaļā, Ludzas nodaļā, Madonas nodaļā, Ogres nodaļā, Rēzeknes nodaļā, Saldus nodaļā, Talsu nodaļā, Tukuma nodaļā, Valmieras nodaļā un Ventspils nodaļā.

Lai saņemtu elektronisko kārtas numuriņu, ir jāveic trīs vienkāršas darbības: nepieciešams lejupielādēt „Qticket” lietotni, izvēlēties pakalpojuma sniedzēju – Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi – un pakalpojumu IESTĀTIES RINDĀ.

Pārvalde aicina klientus neatlikt dokumentu noformēšanu uz nākamo pavasari, lai neveidotos ļoti lielas rindas pēc personu apliecinošajiem dokumentiem, un nākt noformēt dokumentus savlaicīgi – jau tagad. Arī tie klienti, kuriem pases vai eID kartes derīguma termiņš beigsies tikai nākamā gada pavasarī, vasarā vai rudenī, ir aicināti jaunus dokumentus noformēt jau tagad.

Tāpat Pārvalde atgādina, ka klienti ir tiesīgi noformēt jaunus dokumentus arī vairākus mēnešus pirms vecā dokumentam termiņa beigām.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes
Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments


Jauna aptauja

Decembris - 2022
P O T C P S S
  02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Dienas foto

  • Valsts svētku koncerts „Skaista mana tēvu zeme”

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde