svētdiena, 21. aprīlis, 2019Vārda diena: Anastasija, Marģers
crest1 crest2

Izvalta svin

Pievienots: 31.07.2018

Pagājušo sestdien notika Izvaltas pagasta svētki, kuru programmā tika iekļauts pludmales volejbola turnīrs „Izvalta 2018”, bērnus priecēja piepūšamās atrakcijas un sporta stafetes, mākslas un literatūras cienītāji varēja apmeklēt Ļubovas Tarļeckas gleznu izstādi, notika arī sporta aktivitātes, bija sarūpēts mielasts pie zupas katla, vakarā - svētku koncerts un zaļumballe, kuru spēlēja grupa „Foršs Laiks”.

Pludmales volejbola turnīru organizēja biedrība „ATTĪSTĪBAI”, sacensībās piedalījās piecas komandas – katrā bija atļauts pieteikt divus cilvēkus. Spēles norisinājās jaunizveidotajos volejbola laukumos pie Izvaltas pamatskolas. 1. vietu izcīnīja Māris Leikums un Gatis Stivriņš, 2. vietā ierindojās Jānis Leikums un Jānis Krīviņš, 3. vietā - Artūrs Dzalbs un Raitis Čerpinskis. I-III vietas ieguvēji apbalvoti ar medaļām un balvām. Par turnīra labāko spēlētāju atzīts Māris Ķeris, kurš apbalvots ar kausu.

Svētku koncertā uzstājās Izvaltas amatierkolektīvi: bērnu folkloras kopa „Mozī Latgalīši”, sieviešu vokālais ansamblis „Blāzma”, pagasta deju kopa „Rudņa” un tautas nama deju pulciņš „Aļisa”, kā arī ciemiņi – Šķeltovas pagasta zēnu vokālais ansamblis „Brōļi” un Tihovsku ģimene no Ludzas. Koncerta starplaikā publiku uzrunāja Izvaltas draudzes priesteris Guntis Brūvers un pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Stivriņš, kurš īpaši sveica XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI deju svētku dalībniekus - izvaltiešus. No Izvaltas uz Rīgu piedalīties svētkos devās četri kolektīvi: bērnu folkloras kopa „Mozī Latgalīši”, Izvaltas folkloras kopa „Izvoltīši”, pagasta deju kopas „Šaltupe” un „Rudņa”. Šo kolektīvu dalībniekiem tika pasniegti piemiņas suvenīri.

Juris Roga,
autora foto

Fotogalerija


 

 

 

 

 Jauna aptauja

Aprīlis - 2019
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19 20
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Apsveikumi

  • Priecīgas un saulainas Lieldienas!

    **************************************

    / Krāslavas Vēstures un mākslas muzejs

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.