otrdiena, 25. janvāris, 2022Vārda diena: Sigurds, Zigurds
crest1 crest2

Jauns amats - jauns dzīves izaicinājums!

Pievienots: 09.12.2021

25. novembra sēdē Krāslavas novada domes deputātu jaunievēlētais Andrupenes un Andzeļu pārvalžu vadītājs Aleksandrs Stepiņš ir vietējais iedzīvotājs – viņa dzimtā puse ir Andrupene.

Skolas gaitas sācis Andrupenes pamatskolā, vēlāk izglītojies Dagdas vidusskolā, bet augstāko izglītību apguvis Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā (šobrīd - Latvijas Lauksaimniecības universitāte). Nepilnus divus gadus izbaudījis bezdarbnieka statusu, līdz beidzot atrada savu ceļu Zemessardzes dienestā, vēlāk - profesionālajā militārajā dienestā, kurā nostrādāja līdz izdienas pensijai.

Kopā ar sievu Ivetu ir izaudzinājuši divus bērnus - Jāni un Madaru, sagaidījuši jau trīs mazbērnus.

Kopš 1992. gada Aleksandrs ir Andrupenes medību kolektīva vadītājs. Daudzus gadus nostrādājis vēlēšanu komisijā, visur bija jāpārzina attiecīgās jomas likumdošana, noteikumi, pienākumi…

Pārvalžu vadītāja amatam pieteicās, juzdams līdzcilvēku atbalstu. Iegūtais amats viņam ir jauns dzīves izaicinājums. Pagaidām vēl tikai iepazīstas ar darba apjomu, pienākumiem, iedzīvotājiem. Aleksandrs ļoti pozitīvi vērtē savus darbiniekus: „Gan Andrupenē, gan Andzeļos ir spēcīga komanda, katrs zina savus pienākumus, visi ir strādāt varoši un strādāt griboši.”

Jaunajā amatā nostrādāta jau nedēļa, un garlaicīgi nav - cilvēki zvana, raksta, jautā. Jārisina problēmas, jāuzklausa sūdzības. Tagad vislielākais pārbaudījums ir nodrošināt sniega tīrīšanu. Jāsaprot, kā organizēt tehnikas darbu, lai ceļi būtu iztīrīti un cilvēki apmierināti. Saprotams, ka to grūti panākt, bet ir jācenšas.

Runājot par nākotni, pārvalžu vadītājs uzsver, ka plāni viņam ir, bet pagaidām padziļināti jāizpēta esošā situācija. Jāizdomā, kā saglabāt skolu Andrupenē. Lielu ilūziju šajā jautājumā nav, bet Aleksandrs uzskata – vismaz ir jāmēģina. Jāatrod projekti, lai papildus piesaistītu naudas līdzekļus viena un otra pagasta attīstībai. Viss pagaidām ir izpētīšanas statusā.

Aleksandrs noskaņots darboties aktīvi: „Nevajag sēdēt aizsardzībā, jāiet pretuzbrukumā. Izmantojot izdevību, aicinu visus iedzīvotājus sargāt savu veselību. Katram rīkojoties savu iespēju robežās, mums kopīgi jāpanāk, lai vakcinācijas aptvere pret Covid-19 tuvotos vai pat sasniegtu simts procentus.”

Sanita Karpoviča,
Dagdas pilsētas un pagastu apvienības
Sabiedrisko attiecību un komunikāciju nodaļas vadītāja
Autores foto


Jauna aptauja

Oktobris - 2022
P O T C P S S
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde