otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Krāslavas novada Sporta skolas slēpotāju panākumi Priekuļos

Pievienots: 25.01.2023

14.-15. janvārī Priekuļos notika Latvijas čempionāts distanču slēpošanā, kurā piedalījās arī Krāslavas novada Sporta skolas audzēkņi.

Pirmajā dienā visi sacentās sprinta distancē brīvajā stilā. Teicamu rezultātu uzrādīja Adriāna Šuminska, kura elites grupā iekļuva finālā un izcīnīja 4. vietu, bet savā vecuma grupā (S18) ieguva sudraba medaļu. 2007.-2008. g. dzim. meiteņu grupā par čempioni kļuva Martīne Djatkoviča, bet Valērija Burceva ieguva bronzas medaļu. Līga Volka savā vecumā grupā ieguva bronzas medaļu, Janai Volkai ceturtā vieta.

Otrajā sacensību dienā visi sportisti distanci veica klasiskajā solī. Laika apstākļi sportistus nelutināja, jo visu dienu lija lietus. Adriāna Šuminska savā vecuma grupā 5 km garā distancē izcīnīja sudraba medaļu. Martīne Djatkoviča 3,6 km garā distancē izcīnīja zelta medaļu, Valērija Burceva ieguva sudraba medaļu. Līga Volka 5 km garā distancē ieguva sudraba medaļu. Klasiskajā solī labus rezultātus uzrādīja Jana Volka - 5. vieta, Ariana Tribisa – 7. vieta, Gregors Pauliņš - 7. vieta, Mārtiņš Severīns Vecelis – 8. vieta.

Abās sacensību dienās labu sniegumu uzrādīja arī meitenes, kuras startēja S12 vecuma grupā: Evija Avsjukeviča, Inese Pitrāne, Dace Kairāne, Evelīna Kripašova un Rita Dilba.