pirmdiena, 25. jūnijs, 2018Vārda diena: Maiga, Milija
crest1 crest2

Pamatskolas pagalmā - jauns basketbola grozs

Pievienots: 13.09.2017

12. septembrī laukumā pie Krāslavas pamatskolas norisinājās pasākums, kas iepriecināja visus skolēnus, - šeit tika uzstādīts basketbola grozs. Šo jauno sporta aprīkojumu bija iespējams iegūt, pateicoties uzvarai radošajā konkursā, ko organizēja VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu. Konkursa dalībnieki un uzvarētāji - Krāslavas pamatskolas 2.a klase, kurai palīdzēja klases audzinātāja Ināra Mukāne un sporta skolotāja Natālija Raudive.

Jau trešo gadu pēc kārtas VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar sporta apģērba un inventāra veikalu tīklu „Sportland” rīko konkursu „Sportland pirmie soļi basketbolā”, lai ieinteresētu bērnus un jauniešus iesaistīties sporta nodarbībās un ievērot aktīvu dzīvesveidu un lai palīdzētu skolēniem iepazīt aizraujošu sporta un basketbola pasauli.

Šī gada pavasarī konkursā piedalījās arī krāslavieši (Krāslavas pamatskolas 1. a klase, tagadējā 2.a klase), un mūsu jaunie sportisti izcīnīja trešo vietu.

Savu ceļojumu basketbola pasaulē bērni turpināja, piedaloties konkursā, ko organizēja basketbola klubs „VEF Rīga” sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu. Nofilmēt konkursa noteikumiem atbilstošo videoklipu palīdzēja sporta skolotāja Natālija Raudive. Un Krāslavas pamatskola kļuva par vienu no sešām Latvijas skolām, kas saņēma balvu – jaunu basketbola grozu.

Basketbola groza uzstādīšanas pasākumā piedalījās viesi – basketbola kluba „VEF Rīga” spēlētāji - Nikolajs Zotovs un Iļja Gromovs. Šie veiksmīgie sportisti atzina, ka viņiem bērnības gados basketbola grozs nav bijis ne skolas, ne mājas pagalmā. Un tas, ka šāds sporta aprīkojums tagad ir pieejams Krāslavas pamatskolas pagalmā, ir lieliska iespēja, lai vietējie jaunieši nodarbotos ar sportu.

Elvīra Škutāne,
autores foto

 Jauna aptauja

Jūnijs - 2018
P O T C P S S
 
01
02 03
04
05
06
07
08
09 10
11
12
13
14
15
16 17
18
19
20
21
22
23 24
26 27 28 29 30  

Dienas foto

  • "Laimes muzejs" Indrā

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.