svētdiena, 28. februāris, 2021Vārda diena: Justs, Skaidra, Skaidrīte
crest1 crest2

Projektu nedēļa – interesantu atklājumu laiks

Pievienots: 10.02.2020

Projektu nedēļa ir laiks, kad mēs dalāmies ar savām idejām, fantazējam, sapņojam, cenšamies piedāvāt domubiedriem kaut ko interesantu... Bet ne tikai. Tas ir laiks, kad ir iespējams aktīvāk kontaktēties ar klasesbiedriem, nomainīt ierasto vidi. Mums bija piedāvāta iespēja doties nelielā pastaigā pa mūsu gleznaino pilsētu un apmeklēt divus objektus.

Visiem labi zināma bibliotēka, lasītava, grāmatu plaukti. Šķiet, ka nav nekā jauna. Taču ne visi zina, ka mūsu bibliotēkā ir pagrabs, kurā dzīvo... Nē, nē, nevis spoki, bet grāmatas, tās, kuras kādreiz ir pieprasītas, bet ne visai bieži. Bibliotēkā vienmēr tiek organizēta kāda izstāde. Šoreiz tās ir veselas divas - sveču un pīto izstrādājumu. Bibliotekāre Viktorija Urbanoviča ir ļoti laipna, arī šoreiz viņa pastāstīja mums par izstāžu eksponātiem, kā arī uzaicināja uz „Jauniešu istabu”, par ko esam viņai sirsnīgi pateicīgi.

Bet mēs jau steidzāmies tālāk, uz kultūras namu, kur mūs gaidīja fotogrāfs Anatols Kauškalis, kas interesanti pastāstīja mums par ļoti talantīgu cilvēku - mākslinieku Valēriju Dičkovski. Izrādās, viņš nav profesionāls mākslinieks, taču viņa gleznas ir apbrīnojami skaistas, tās ir gleznotas pārsvarā pasteļtoņos! Gribējās pakavēties pie katra mākslas darba, bet manai sirdij tuvākā bija glezna „Baltais zirgs”, toties daudzus manus klasesbiedrus sajūsmināja „Daugava”.

Neskatoties uz to, ka KN direktore Valda Timule ir aizņemts cilvēks, viņa labprāt veltīja mums savu laiku un pastāstīja par turpmākajiem KN darba plāniem. Gaidāmi interesanti pasākumi.

Mūsu izglītojošā pastaiga izdevās: svaigs gaiss, patīkama atmosfēra, daudz jaunas informācijas un vairākas interesantas tikšanās vienas dienas laikā!

Ligita Petkeviča,
Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 9.a klases skolnieceJauna aptauja

Februāris - 2021
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19
20 21
22
23
24
25
26
27

Dienas foto

  • Montāžas darbi pilsētas katlumājā

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde