otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps
crest1 crest2

Rollerslēpošanas sezona noslēgta lieliski

Pievienots: 24.09.2020

12.-13. septembrī notika Latvijas čempionāta 3. posms rollerslēpošanā komandu sprintā Rīgā un duatlons (skriešana un rollerslēpošana) Siguldā.

Krāslavas Sporta skolas slēpotāji piedalījās komandu sprintā, izveidojot trīs komandas.

Rīgā 2008.-2009. g.dzim. meiteņu grupā, 9 komandu konkurencē Martīne Djatkoviča un Valērija Burceva izcīnīja bronzas medaļas.

Jaunietēm S16 vecuma grupā lieliski startēja māsas Jana un Līga Volkas, kuras tikai trešajā posmā piekāpās konkurentēm un ierindojās 4. vietā, savukārt Evija Radivinska ar Adriānu Šuminsku uzrādīja labu rezultātu un ieguva 5. vietu.

Siguldā pulcējās kupls sportistu skaits, jo duatlons Latvijas čempionātā tika organizēts pirmo reizi. Lai sasniegtu augstu rezultātu, sportistam vajag gan ātri skriet, gan jābūt labām prasmēm rollerslēpošanā. Duatlonā ir ļoti svarīga izturība, jo pēc skriešanas vajadzēja uzvilkt slēpošanas zābakus, piestiprināt rollerus, paņemt nūjas un doties trasē.

Mūsu sportistiem bija augsti rezultāti skriešanā, bet dažus pievīla rollerslēpošana. Jaunākajām meitenēm vajadzēja skriet 1 km un braukt ar rolleriem 2,4 km garu distanci.  Šajā distancē Valērija Burceva kļuva par Latvijas čempioni, bet Martīnei Djatkovičai sudraba medaļa! Savā vecuma grupā Līgai Volkai ceturtā vieta, bet Adriānai Šuminskai viņas labākais rezultāts Latvijas čempionātos - 5. vieta.  Jauniešu grupā Artemijs Kozačuks izcīnīja augsto 6. vietu. Krāslavas Sporta skolas audzēkņi uzrādīja labus rezultātus un spēja sevi motivēt tālākiem treniņiem.