trešdiena, 18. oktobris, 2017Vārda diena: Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
crest1 crest2

Sacensības pa jokam un nopietni (Video)

Pievienots: 08.08.2017

Siltajā piektdienas vakarā Skaistas ciema stadionā notika Krāslavas novada kultūras iestāžu pašdarbnieku sporta svētki, kuros startēja komandas no Krāslavas, Kaplavas, Robežniekiem, Izvaltas, Indras, Kalniešiem, Ūdrīšiem kā arī divas no Skaistas - „Harmonija” un „Babki Joški”.

Svētki sākās ar komandu prezentācijām, pēc tam komandu dalībnieki un līdzjutēji organizētā gājienā devās no estrādes uz stadionu, kur komandu pārstāvju kopīgiem spēkiem (katrs nāca ar savu lāpu) notika simboliskas Olimpiskās uguns iedegšana, kā arī mastā pacēla Sporta svētku karogu.

Pirms sacensībām dalībniekiem notika iesildīšanās – vingrošana. Komandas startēja tiesneša izlozētā kārtībā, izloze notika pirms katra konkursa. Kopā tika organizēti septiņi jautri konkursi, kuros pārbaudīja gan komandas ātrumu, gan veiklību, gan spēku, gan precizitāti, gan spēju strādāt kopā u.c. Visas komandas bija neatlaidīgas un cīnījās līdz galam. Sacensību laikā stadionā bija dzirdami dalībnieku un skatītāju smiekli, līdzjutēju skaļš atbalsts un visam pāri valdīja prieks. Sacensības noslēdzās ar komandas kapteiņu konkursu, kuri uzlika „3D brilles” un lasīja grozā mantiņas, kas bija izbārstītas sporta laukumā. Pēc sacensībām pasākuma rīkotāji piedāvāja dalībniekiem nobaudīt zivju zupu. Vēlāk bija koncerts, sporta svētku uzvarētāju sumināšana un zaļumballe.

Apbalvošanas ceremonijā visas komandas saņēma balvas un līdzjutēju aplausus. 1. vietu izcīnīja Robežnieku komanda, kas ieguva savā rīcībā ceļojošo kausu kopā ar pienākumu rīkot nākamos kultūras iestāžu pašdarbnieku sporta svētkus Robežniekos. 2. vietā ierindojās Skaistas komanda „Babki Joški”, 3. vietā - Kaplavas komanda. Pārējās komandas sarindojās šādā secībā: Skaistas komanda „Harmonija”, Kalniešu komanda, Izvaltas komanda, Krāslavas komanda, Ūdrīšu komanda un Indras komanda.

Koncertā uzstājās vokālais ansamblis „Zvonnica”, kas iepriecināja skatītājus ar savām skanīgajām balsīm, Šķeltovas Kultūras nama amatierteātris rādīja humora pilno skeču, savukārt Skaistā iemaldījies ods piedāvāja minēt mīklas. Jauniešu grupa no Skaistas „4+1” pārsteidza publiku ar savām ugunīgajām dejām.

Samanta Miglāne,
autores foto

Fotogalerija: http://www.kraslavasvestis.lv/galerija/foto/album/kraslavas-novada-kulturas-iestazu-pasdarbnieku-sporta-svetki-skaista.htmlKomentāri (0)
Pievienot komentāru
* Obligātie aizpildāmie lauki
Komentējot, Jūs piekrītat Lietošanas noteikumi

Jauna aptauja

Kā Jūs tiekat galā ar grūtsirdību sliktos laikapstākļos?

Oktobris - 2017
P O T C P S S
  01
02
03
04
05
06
07 08
09
10
11
12
13
14 15
16
17
18
19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Jauna aptauja

Kā Jūs tiekat galā ar grūtsirdību sliktos laikapstākļos?

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.