ceturtdiena, 1. oktobris, 2020Vārda diena: Lāsma, Zanda, Zandis
crest1 crest2

Šovs „Atkārto!” atkal priecēja publiku

Pievienots: 17.10.2019

 Kurš no mums bērnībā nav sapņojis kļūt par zvaigzni kaut uz dažām minūtēm? Šādu iespēju bērniem un pusaudžiem piedāvā šovs „Atkārto!”, kas katru gadu oktobrī tiek organizēts Varavīksnes vidusskolā. Mēneša laikā notiek mēģinājumi, tad vairākas bezmiega naktis – tā tiek sagatavotas pasaules līmeņa zvaigznes, kas uzkāpj uz skatuves, uzstājas prožektoru gaismā, un publika gavilē, zāle uzsprāgst aplausos!

Šovs „Atkārto!” Varavīksnes vidusskolā - tie ir īsti svētki! Aktu zālē šajā dienā brīvu vietu nav, skatītāju vidū - skolēni, skolotāji, vecāki. Bet uz skatuves mirdz 3.-8. klašu skolēni. Mūsu hitparādē piedalījās dažādi izpildītāji un grupas: „Soul Control”, „Little Big”, „Jackson5, „BTS”, „Bermudu divstūris”, „Imagine Dragon”, „Major Lazer”, Ariana Grande, Meibla, Devins, „Lil Bebe”, Farels Viljamss. Katra uzstāšanās – spilgts priekšnesums ar solistiem un deju grupu.

Pēc katra šova rodas tāda izjūta, ka izdomāt un izdarīt labāk vairs nav iespējams, un katru gadu es priecājos, ka tā nav taisnība. Priekšnesumu līmenis ir ļoti augsts, bērni pārsteidz ar savu godprātīgo attieksmi, vētraino fantāziju un kvalitatīvo rezultātu. Tas ir milzīgs darbs... Noteikti jāuzsver, ka mūsu jaunie mākslinieki mācās skolā, izpilda mājas darbus un iegūst papildizglītību mūzikas, mākslas un sporta skolā. Brīvajā laikā viņi varētu vienkārši pastaigāties ar saviem draugiem, taču viņi stundām ilgi trenējas un mēģina. Un viņiem līdzās - vecāko klašu skolēni, kas vēl pavisam nesen piedalījās tādā pašā šovā, bet tagad palīdz skolēniem no jaunākajām klasēm, izdomā dejas soļus, atbalsta un pārdzīvo par galarezultātu.

Ir klases, kas mēģinājumos strādāja patstāvīgi: 3.a, 6.b, 8. a, 8. c.

Žūrijas galvenais uzdevums – izvērtēt skolēnu uzstāšanos, noteikt labākos un sadalīt nominācijas atbilstoši katra priekšnesuma saturam, un tas nemaz nav tik viegli.

Pasākuma noslēgumā žūrija pasniedza diplomus un paziņoja par laureātiem:

- oriģinālākais klips: 5. b, 8. c, 7. b;
- labākie dejotāji: 4. a, 6. a, 8. a;
- labākais vizuālais noformējums: 5. a, 8. b
- festivāla pārsteigums (klipi, kas patika vislabāk): 4. b, 6. b, 7. a;
- labākās solistes: Rada Čubreviča un Ksenija Minkeviča;
- labākie solisti: Valdis Latkovskis un Deniels Vīksna;
- Miss Disko: Julianna Mihailova un Milana Dombrovska;
- Misters Disko: Saids Marcinkevičs un Aleksandrs Samulevičs.

Tik ilgs gatavošanās laiks, un tik ātri viss beidzās... Taču esmu pārliecināta, ka mūsu „zvaigznes” jau zina, ar ko pārsteigs publiku nākamajā gadā.

Novēlu skolēniem nezaudēt savu radošo dzirksti un vēlmi iepriecināt apkārtējos!

Anžela Semjonova, pasākumu organizatore

Fotogalerija


Jauna aptauja

Marts - 2020
P O T C P S S
  01
02
03
04
05
06
07 08
09
10
11
12
13
14 15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 29
30
31
 
pirmdiena, 02.03.2020

Dienas foto

  • Latvijas basketbola kausa atklāšanas spēle

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde