otrdiena, 16. aprīlis, 2024Vārda diena: Alfs, Bernadeta, Mintauts

Volejbola turnīri pavasarī

Pievienots: 24.04.2018

17. martā norisinājās vairāki volejbola turnīri.  Krāslavas veterānu komanda piedalījās „Kungu volejbola kausa” izcīņā Maltā, kur tika godināta ar sudraba medaļām. „Jūlijas Treiģas kausa” izcīņā Neretā Krāslavas jaunietes ieguva 2. vietu, jauniešu komanda ierindojās 5. vietā.

24. martā Dagdā MIX (3x3) sacensībās Krāslavas komanda ieguva 7. vietu.

14. un 15. aprīlī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē notika „Pavasara volejbola turnīrs 2018” vīriešu un sieviešu komandām. Vīriešu sešu komandu konkurencē 1. vietu izcīnīja Ezernieku komanda, 2. vietā ierindojās Krāslavas komanda, 3. vietu ieguva Varavīksnes vidusskolas skolēni. Sieviešu piecu komandu konkurencē sacensību kausu izcīnīja Krāslavas Valsts ģimnāzijas komanda, Dagdas vidusskolas jaunietes ierindojās otrajā godalgotajā vietā, bet KVĢ absolventu komanda - trešajā.

Pateicamies Krāslavas novada sporta organizatoram Raitim Timmam par skaistiem kausiem un medaļām, kā arī Krāslavas novada domei par iespēju piedalīties sacensībās.