trešdiena, 23. septembris, 2020Vārda diena: Vanda, Veneranda, Venija
crest1 crest2

Ziemassvētku vakars sveču gaismā

Pievienots: 15.01.2020

Decembra pēdējās dienas Krāslavas Varavīksnes vidusskolā vienmēr ir piepildītas ar krāsainiem notikumiem. Viens no tiem ir Ziemassvētku dziesmu festivāls. Šis pasākums notiek nu jau 20 gadus, un tajā ir iespēja piedalīties 9.–12. klašu skolēniem un viņu klašu audzinātājiem.

Tradicionālais Ziemassvētku dziesmu festivāls mūsu skolā ir īpašs ne tikai ar savu apburošo atmosfēru, bet arī ar to, ka tajā tiek godināti labākie skolēni par sasniegumiem 1. semestrī. Šoreiz par labām sekmēm un centīgumu sudraba pateicības saņēma: A. Baranovskis, L. Petkeviča, A. Soročina, I. Ļapere, V. Novicka, A. Jemeļjanovičs, O. Abrosimova, D. Berestņevs, D. Smertjeva, D. Širokiha, V. Dilba, E. Hodarenoka, V. Petrovska, E. Purpišs, A. Karols, K. Kurica, M. Pastrama, Z. Popa, D. Boželko. Par teicamām sekmēm un centīgumu zelta pateicības saņēma: R. Nemiro, I. Sorogovecs, A. Tarlecka, G. Ungurs, A. Skovorodko, K. Andžāne, D. Korjakina, E. Jančevskis, N. Kuzmina.

Šajā festivālā galvenais uzsvars tiek likts uz dziesmām angļu un vācu valodā, ko izpilda katra klase. Taču pasākumā skanēja arī dziesmas latviešu un krievu valodā, ko izpildīja vidusskolēnu grupa „Skolas kvartāls” un solo dziedātājas. Decembris ir mēnesis, kas visiem asociējas ar dāvanām, tāpēc jau tradicionāli katra klase sveica Ziemassvētkos kādu citu klasi. Garlaicīgi šajā pasākumā nebija nevienam, jo katrs kolektīvs piedāvāja savu spēli vai konkursu, kurā varēja piedalīties ikviens.

Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un visi - gan mazie, gan lielie - gaida pārsteigumus, ko šogad palīdzēja sagādāt mūsu sadarbības partneri, kuriem sakām lielu paldies.

Pateicamies mūsu skolotājiem un skolēniem, kas organizēja šo pasākumu, kā arī visiem pasākuma dalībniekiem par aktīvu līdzdalību un siltu gaisotni! Lai 2020. gads ir radošs un panākumiem bagāts!

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas svešvalodu skolotājasJauna aptauja

Septembris - 2020
P O T C P S S
 
01
02
03
04
05 06
07
08
09
10
11
12 13
14
15
16
17
18
19 20
21
22
23
24 25 26 27
28 29 30  
ceturtdiena, 03.09.2020

Dienas foto

  • Latvijas basketbola kausa atklāšanas spēle

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by webbuilding.lv - mājas lapu izstrāde.