piektdiena, 29. marts, 2024Vārda diena: Agija, Aldonis
crest1 crest2

Krāslavas slēpotāji noslēdz ziemas sezonu

Pievienots: 03.04.2018

Šī gada ziema bija izaicinājumu pilna, sākot ar bargu salu, mainīgiem laika apstākļiem un distanču slēpošanas popularitātes pieaugumu gan Latvijā, gan pasaulē.

Krāslavas Sporta skolas slēpotāji sezonas laikā savus spēkus vairākkārt pārbaudīja distanču slēpošanas trasēs Ērgļos, Siguldā, Vietalvā. Savukārt Madona slēpotājiem ir kā otrās mājas, jo tur ir izveidota profesionāla mākslīgā sniega trase, kā rezultātā regulāri tiek organizētas gan Latvijas, gan pasaules mēroga sacensības.

Šogad daudzi Krāslavas Sporta skolas distanču slēpotāji uzsāka startus citās vecuma grupās, tādējādi sacenšoties ne vien ar saviem vienaudžiem, bet arī par gadu vecākiem slēpotājiem, tādējādi gūstot vērtīgu pieredzi.

Distanču slēpotāji uzrādīja augstus rezultātus Latvijas Skolu ziemas olimpiskajā festivālā Ērgļos, kurš notika šī gada 2. martā. Savā vecuma grupā starp 28 dalībniecēm 9. vietu izcīnīja Līga Volka un 12. vietu ieguva Jana Volka.

Latvijas čempionātā Vietalvā, kurš notika šī gada 3. martā, Sņežana Jegorčenko izcīnīja godalgoto 3. vietu 1,3 km garā sprinta distancē, kuru bija jāveic klasiskajā solī. Savukārt Līga Volka zaudēja vien 0,5 sekundes, lai iekļūtu finālā, tādējādi iegūstot 7. vietu.

Pēdējā Latvijas čempionāta posmā, šī gada 17.-18. martā, sieviešu komandu sprintā Sņežana Jegorčenko un Natālija Kovaļova izcīnīja 3. vietu. Savukārt 15 km distancē Sņežana Jegorčenko izcīnīja 2. vietu un Natālija Kovaļova ieguva 4. vietu.

Paldies slēpotājiem par veiksmīgu sezonu!