ceturtdiena, 28. marts, 2024Vārda diena: Ginta, Gunda, Gunta

Krāslavas sportistu panākumi

Pievienots: 04.10.2017

Rēzeknē noslēdzies 2017. gada 15. Latvijas Kausa posms - Latgales Kauss svaru stieņa spiešanā guļus, kurā par labāko komandu kļuva mājinieki. Sacensībās kopumā startēja 91 dalībnieks, tostarp arī vairāki Krāslavas sportisti: sporta veterāns Viktors Lebedevs, Krāslavas Valsts ģimnāzijas 8. klases skolēns Aivis Plociņš, Latvijas Lauksaimniecības universitātes 1. kursa studenti Deniss Solims un Vladimirs Iļja Gavrikovs.

Aivis, kurš ar spiešanu guļus nodarbojas individuāli jau vienu gadu, startēja jauniešu grupā, svara kategorijā līdz 74 kg. Viņam šis bija pirmās lielās sacensības un izdevās pievarēt 100 kg smagu svaru stieni, ar ko diemžēl nepietika, lai kāptu uz goda pjedestāla. Aivis palika ceturtais. Taču tas ir tikai sākums, pieredzējušais sporta veterāns Viktors Lebedevs uzskata, ja jaunietis turpinās aktīvi trenēties un startēt sacensībās, kur uzkrās pieredzi, būs arī labi rezultāti.

Deniss Solims trenējas trīs gadus un šajās sacensībās startēja junioru grupā. Viņš spēja pievarēt 100 kg smagu svaru stieni, izcīnot 1. vietu savā svara kategorijā - līdz 66 kg.

Junioru grupā startēja arī Vladimirs Iļja Gavrikovs, kurš spēja pievarēt 150 kg smagu svaru stieni, izcīnot 1. vietu savā svara kategorijā - līdz 105 kg. Arī viņš šajā sporta veidā trenējas trīs gadus.

Krāslavas izcilākais sporta veterāns Viktors Lebedevs šajās sacensībās startēja kategorijā „Veterāni 4” un pārspēja visas cerības, spiežot guļus 110 kg smagu svaru stieni un kļūstot par sacensību uzvarētāju savā vecuma grupā - no 70 gadiem un vairāk, kurā bija pieci konkurenti. Ar sacensības izcīnītajiem punktiem (73,71) viņš arī kļuva par absolūti labāko kategorijā „Veterāni 4”. Viktors Lebedevs apbalvots ar medaļu un kausu. Sekojiet mūsu sportistu gaitām arī turpmāk!