piektdiena, 19. aprīlis, 2024Vārda diena: Fanija, Vēsma

Vieglatlētu panākumi

Pievienots: 06.09.2018

Šovasar Latvijas čempionātu piedalīšanās normatīvus U-14  līdz U20 vecuma grupās izpildīja 11 Krāslavas Sporta skolas  vieglatlēti, atvedot uz mājām trīs medaļas.

1.vieta U-18 vecuma grupa trīssoļlēkšanā Artūram Šarkovičam – 13,91m;

2.vieta U-18 vecuma grupa tāllēkšanā Artūram Šarkovičam – 6,71m;

2.vieta U-16 vecuma grupā trīssoļlēkšanā Danielai Timmai – 10,65m.

Abi sportisti Latvijas izlases sastāvā piedalījās Baltijas valstu čempionātos savās vecuma grupās.

Artūrs Šarkovičs izpildīja normatīvus divās disciplīnās un piedalījās Eiropas U-18 čempionātā Ungārijā. Kvalifikācijas sacensībās tāllēkšanā ar rezultātu 6.93m Artūrs tika finālsacensībās, kur aizlecot 6,79m izcīnīja 9.vietu.  Pēc divām dienām  sportists startēja trīssoļlēkšanas kvalifikācijas sacensībās un, ar lēcienu 13.84m, ierindojās 21.vietā.

Latvijas U-20 čempionātā 5.vietu šķēpa mešanā (500gr.)  - 35,86m izcīnīja Katrīne Tračuma, lodes grūšanā (4kg) Katrīnei 6.vieta – 9.45m.

Latvijas U-14 čempionātā augstlēkšanā 9.vieta Līvai Mārai Mukānei– 1.38m., un Ditai Plotiņai lodes grūšanā (2kg) 11.vieta–– 9.93m.