otrdiena, 29. septembris, 2020Vārda diena: Miģelis, Mihails, Miks, Mikus, Miķelis
crest1 crest2

Lai dzīvo vasara!

Pievienots: 12.08.2019

Vasara jau tuvojas beigām, tā atstāja tik daudz siltu atmiņu. Mūsu skolas audzēkņiem projekta „Mana sapņu pasaule” (Nr. 5.35/75) ietvaros tika nodrošināta brīnišķīga iespēja apmeklēt skolas vasaras lauciņu. Skolotājiem palīdzēja jaunieši no 8. a klases, kuriem šī brīvprātīgā darba pieredze palīdzēs izvēlēties nākotnes profesiju.

Divu nedēļu laikā jaunāko klašu skolēni tika iesaistīti dažādu notikumu un aktivitāšu kaleidoskopā. Katra nākamā diena nebija līdzīga iepriekšējai, visas nodarbības bija jaunu iespaidu un saskarsmes piepildītas. Pedagogu un vecāko klašu skolēnu kolektīvs ļoti centās, lai bērni pavadītu laiku jautri un lietderīgi.

Liels paldies Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolotājiem: N.Rusovai, I. Putānei, Ē. Zaikovskim, V. Bartkevičai, V. Plotkai, V. Plociņai, V. Kavševičai, R. Kamolai, V. Avotai, Ž. Boļšakovai, O. Zaikovskai.

Sporta skolotājas I. Bernātes vadībā bērniem bija iespēja atpūsties un nostiprināt savu veselību. Skolas medmāsa O. Karpova organizēja veselības piecminūtes.

Vecāko klašu skolotājus I.Solimu, L.Jasinsku un P. Boločko mūsu bērni uzskatīja par īstiem burvjiem. Jo mazuļiem patīk viss noslēpumainais, mīklainais un neparastais. Interesanti eksperimenti praktiskajās nodarbībās veicināja zinātkāri un izraisīja lielu interesi.

Īpaši sajūsmināti bērni bija pēc robotikas nodarbībām I. Lukšas vadībā.

Šajās izraujošajās un neaizmirstamajās nodarbībās bērnus iesaistīja 8. a klases skolēni - A. Stigeviča, L. Ņeverovska, K. Križanovskis, A. Soročina, O. Metlovs, M. Hoduļevs un O. Dubova. Jaunieši varēja pārliecināties, uz ko viņi ir spējīgi, vai var panākt, lai viņus klausītos un lai ar viņiem būtu interesanti.

Pēdējā diena vasaras lauciņā bija veltīta spēļu programmai un koncertam, ko pedagogu N.Tadello un N. Adamovičas vadībā sagatavoja paši bērni. Svētkos piedalījās ciemiņi, tostarp bērnu vecāki, kas ar īpašu siltumu un sajūsmu vēroja mūsu jauno skatuves mākslinieku priekšnesumus.

Īpašu pateicību par šī projekta atbalstu gribam izteikt Krāslavas novada Izglītības pārvaldes vadītājai L. Miglānei, jauniešu projektu koordinatorei J. Moisejenkovai, skolas direktorei L. Senčenkovai, direktores vietniecēm J. Bojarčukai, I. Kozačukai, sākumklašu skolotāju kolektīvam, 8. a klases skolēniem un klases audzinātājai R. Jermakai.

Daina Strupiša,
projekta koordinatoreJauna aptauja

Septembris - 2020
P O T C P S S
 
01
02
03
04
05 06
07
08
09
10
11
12 13
14
15
16
17
18
19 20
21
22
23
24
25
26 27
28
29
30  
ceturtdiena, 03.09.2020
ceturtdiena, 24.09.2020

Dienas foto

  • Latvijas basketbola kausa atklāšanas spēle

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde