sestdiena, 15. augusts, 2020Vārda diena: Dzelde, Zelda, Zenta
crest1 crest2

Siltumnesēja padeve tiks pārtraukta īslaicīgi

Pievienots: 08.10.2019

Pilsētā notiek siltumtrašu remonti. Iedzīvotājus interesē, ar ko tie ir saistīti, un vai remontdarbi netraucēs apkures sezonu? Kāpēc remontdarbi uzsākti tikai rudenī?

SIA „Krāslavas nami” valdes priekšsēdētājs Valerijs Maslovs pastāstīja, ka apkures sezona ir uzsākta savlaicīgi visās dzīvojamās mājās un iestādēs, un pašlaik apkure ir nodrošināta ierastā režīmā. Remontdarbi notiek siltumtrašu rekonstrukcijas projekta ietvaros.

Diemžēl būvdarbu uzsākšana aizkavējas sakarā ar to, ka ļoti ievilkās projektēšanas un saskaņošanas darbi. Lemjot par būvdarbu veikšanu oktobrī, tika ņemts vērā tas apstāklis, ka siltumtīkli pilsētas centrālajā daļā tika izbūvēti 80-to gadu sākumā (šeit ir visvecākie siltumtrašu posmi pilsētā), un to stāvoklis vietām var būt ļoti slikts, kas potenciāli apdraudēja apkures sezonas drošību. Iepriekšējās apkures sezonās bija vairākās avārijas situācijas minētājos posmos, kas liecināja par siltumtrašu nomaiņas steidzamo nepieciešamību, līdz ar to tika pieņemts lēmums veikt darbus arī pēc apkures sezonas uzsākšanas, bet paredzot minimālu siltumnesēja padeves apturēšanas periodu.

Darbu veikšana ir plānota tā, lai būvdarbi pēc iespējas mazāk traucētu iedzīvotājiem - pārslēgšanai uz jaunizbūvētu siltumtrasi būs nepieciešamas aptuveni četras diennaktis, kad siltumnesēja padevi nāksies apturēt. Vienai objektu grupai siltumapgādes pārtraukums būs īsāks (līdz 36 stundām), bet atsevišķām mājām vajadzīgs ilgāks laiks sakarā ar lielāku darba apjomu, ko nav iespējams veikt bez siltumapgādes apturēšanas.

„Sekojam līdzi laika apstākļu prognozēm un pārslēgšanas darbus veiksim, kad plānotā vidējā diennakts temperatūra būs virs +8 grādi”, turpina V. Maslovs. „Saprotam, ka tas radīs neērtības pilsētas iedzīvotājiem, bet tas ir tehniski minimāli iespējamais laiks, kas ir nepieciešams, lai siltumnesēja padevi pārslēgtu uz jaunizbūvētu siltumtrasi.

SIA „Krāslavas nami” atvainojas par sagādātajām neērtībām visiem klientiem. Darīsim visu iespējamo, lai apkures un karstā ūdens nodrošināšanu atjaunotu pēc iespējas īsākā laika posmā.”

Siltumnesēja padeve tiks pārtraukta saskaņā ar šādu grafiku.


Jauna aptauja

Marts - 2020
P O T C P S S
  01
02
03
04
05
06
07 08
09
10
11
12
13
14 15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 29
30
31
 
pirmdiena, 02.03.2020

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by webbuilding.lv - mājas lapu izstrāde.