piektdiena, 29. marts, 2024Vārda diena: Agija, Aldonis

Krāslavas Ziemassvētku volejbola kauss 2017

Pievienots: 03.01.2018

17. un 23. decembrī Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē notika Krāslavas Ziemassvētku volejbola kausa 2017. izcīņa sievietēm un vīriešiem. Sieviešu konkurencē piedalījās 6 komandas, un 3. godalgoto vietu ieguva Dagdas vidusskolas jaunietes, 2.vietu izcīnīja Krāslavas Valsts ģimnāzijas absolventes, bet 1.vietā ierindojās Krāslavas Valsts ģimnāzijas 10.-12. klašu jaunietes. Vīriešu konkurencē piedalījās deviņas komandas, un 3.vietu ieguva Varavīksnes vidusskolas jaunieši, 2.vietā ierindojās Krāslavas kungu komanda, bet 1.godalgoto vietu izcīnīja Krāslavas Valsts ģimnāzijas absolventi.

9. decembrī Riebiņu novadā atklātajā sieviešu turnīrā Krāslavas Valsts ģimnāzijas jaunietes ierindojās 4.vietā.

16. decembrī Preiļos kungu volejbola sacensībās Krāslavas veterānu komanda ierindojās 5.vietā.

Paldies Krāslavas novada domei par atbalstu, Krāslavas novada sporta organizatoram Raitim Timmam un A/S „Krāslavas piens” valdes priekšsēdētājam Aleksejam Krivenko par vērtīgām balvām.