otrdiena, 21. marts, 2023Vārda diena: Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde
crest1 crest2

Aizvadīta Krāslavas novada tūrisma uzņēmēju sanāksme

Pievienots: 18.01.2023

Ik gadu Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) janvārī aicina Krāslavas novada tūrisma nozares uzņēmējus uz kopīgu sanāksmi, lai atskatītos uz aizvadītajā gadā paveikto, analizētu padarīto un sezonu kopumā, kā arī izvirzītu jaunus mērķus gaidāmajai sezonai.

Uzņēmēju sanāksmes ir kļuvušas par tradicionālu un ļoti gaidītu pasākumu Krāslavas novada tūrisma jomā strādājošo cilvēku vidū. Kādam tā ir kā starta līnija, no kuras uzsākt darbu jaunajā tūrisma sezonā, citiem – iespēja satikties un savā starpā izrunāt tūrisma nozares aktualitātes, tendences un darbības virzienus, bet vēl kādam – vieta, kur vienoties par darbu kopīgu ideju realizēšanai.

12. janvāra pēcpusdienā viesu namā „Karina Home” Priežmalē pulcējās 62 dalībnieki no 42 dažādiem tūrisma uzņēmumiem un iestādēm.

Ar uzrunu uzstājās Krāslavas novada pašvaldības priekšsēdētājs Gunārs Upenieks, kurš izklāstīja savu redzējumu tūrisma nozares attīstības veicināšanai, īpaši uzsverot nepieciešamību atbalstīt Krāslavas novada mājražotājus.

Latgales Tūrisma asociācijas speciāliste Laura Spundere iepazīstināja klātesošos ar asociācijas darbību, izstāstīja par plānotajiem projektiem, kā arī citām aktivitātēm tūrisma nozares attīstības sekmēšanai 2023. gadā.

Krāslavas novada TIC vadītāja Tatjana Kozačuka uzstājās ar prezentāciju par aizvadītās tūrisma sezonas statistikas datiem, pastāstīja par 2022. gadā paveiktajiem darbiem, t.sk. izdotajiem marketinga materiāliem, pieredzes apmaiņas braucieniem, semināriem, rīkotajiem festivāliem, gadatirgiem un daudziem aktīvās atpūtas pasākumiem. Gads ir bijis ļoti piesātināts, darbīgs un pilnvērtīgs. Savas prezentācijas 2. daļā Tatjana Kozačuka iepazīstināja klātesošos ar plānotajiem pasākumiem 2023. gadā. Šogad arī turpināsies aktīvs darbs Krāslavas novada popularizēšanā, ir gaidāmi iedzīvotāju un viesu vidū iecienītākie pasākumi.

Sanāksmes turpinājumā Dagdas Tūrisma informācijas punkta (TIP) pārstāves Līga Vaivode, Aija Šēfere un Sintija Maļķeviča iepazīstināja ar tūrisma aktualitātēm Dagdas pusē.

Sanāksmes dalībnieki saņēma dāvanā Krāslavas novada pašvaldības sarūpēto kalendāru 2023. gadam, kā arī jaunos Krāslavas novada tūrisma ceļvežus, kurus ikviens var paņemt Krāslavas novada TICā vai Dagdas TIPā.

Sekojiet aktuālajai tūrisma informācijai tīmekļvietnē www.visitkraslava.com, kā arī Krāslavas novada TIC un Dagdas TIP „facebook” profilos!

Krāslavas novada Tūrisma informācijas centrs
Edītes Lukšas fotoJauna aptauja

Marts - 2023
P O T C P S S
 
01
02
03
04 05
06
07
08
09
10
11 12
13
14
15
16
17
18 19
20
22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
trešdiena, 01.03.2023

Dienas foto

  • Jura Rogas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde