ceturtdiena, 27. februāris, 2020Vārda diena: Andra, Līva, Līvija
crest1 crest2

Paldies par svētku emocijām!

Pievienots: 03.01.2020

Ne katru gadu Baltijas reģiona klimats iepriecina mūs ar laika apstākļiem, kas palīdz radīt Ziemassvētku un Jaungada noskaņu. Tā bija arī šogad. Ne visiem palīdzēja Jaungada rotājumi un dekorācijas pilsētas ielās, māju pagalmos, balkonos un logos, jo daudzi krāslavieši sūrojās par to, ka ārā ir drūms un pelēks laiks un viņiem nemaz nav svētku noskaņojuma. Daudzi... Taču ne tie, kas apmeklēja pirmssvētku pasākumus, ko mūsu pilsētā organizē Krāslavas Varavīksnes vidusskolas kolektīvs.

2020. gada priekšvakarā, tāpat kā katru gadu, Jaungada noskaņu Krāslavā radīja jau tradicionālā, šogad 31. pēc kārtas, Jaungada izrāde, kā arī izklaides pasākums (JAK festivāls), kas tagad, starp citu, ieguvis citu nosaukumu – „Jaungada Comedy show”.

Pasakas patīk visiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tāpat kā iepriekšējos gados Jaungada priekšnesums iepriecināja skatītājus ar fantastiski skaistiem, krāsainiem pasakas varoņu tērpiem, jautrām dziesmām, aizraujošām dejām un humora dzirksti.

Šo augsto latiņu, ko pacēla Jaungada pasakas orgkomiteja un priekšnesuma dalībnieki, spēja noturēt arī „Jaungada Comedy show” spēlētāji. Izklaides pasākums norisinājās Krāslavas Kultūras namā, un tas atkal pulcēja pilnu skatītāju zāli.

Skatuviskās uzstāšanās, joku dzīšanas, dziedāšanas un dejošanas prasmē sacentās trīs komandas – vidusskolēni, absolventi un vecāki. Neskatoties uz to, ka katrai komandai bija savas stiprās puses – vieni parādīja sevi kā inteliģentākais kolektīvs, citi – kā saliedētākais, bet trešie bija vispozitīvākie, žūrija, apkopojot visus „par” un „pret”, izvēlējās uzvarētāju. Noteikti jāpiebilst, ka žūrijas viedoklis sakrita ar skatītāju viedokli – jautrākā, asprātīgākā, oriģinālākā un artistiskākā izrādījās vidusskolēnu komanda.

Nodārdēja Jaungada svētki, sākās 2020. gada darba ikdiena. Paldies Krāslavas Varavīksnes vidusskolas kolektīvam par emocijām piepildītu svētku laiku! Vēlam jūsu radošajai komandai daudz jaunu ieceru, ideju un iedvesmu! Un esiet pārliecināti, jūsu vislielākā komanda – skatītāju komanda – jūs nekad nepievils!

Elvīra Škutāne, autores foto

 "Jaungada izrāde" fotogalerija

„Jaungada Comedy show” fotogalerija


Jauna aptauja

Februāris - 2020
P O T C P S S
  01 02
03
04
05
06
07 08 09
10
11
12
13
14
15 16
17
18
19
20
21
22 23
24
25
26
28 29  
trešdiena, 05.02.2020

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by webbuilding.lv - mājas lapu izstrāde.