svētdiena, 24. janvāris, 2021Vārda diena: Eglons, Krišs, Ksenija
crest1 crest2

Pasniegta balva “Krāslavas novada Gada cilvēks 2020”

Pievienots: 16.11.2020

Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai, Krāslavas novada dome bija izsludinājusi pretendentu pieteikšanu balvai „Krāslavas novada Gada cilvēks 2020”. Šogad sveikšana notika savādākā formātā nekā iepriekšējos gadus, bet esam lepni paziņot, ka apbalvoti tika četri mūsu novada labākie darba darītāji, kuri ar savu čaklumu, pieredzi, zināšanām, spēku un atsaucību iedvesmos mūs visus arī turpmāk. Balvas laureātiem pasniedza Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks.

Par nozīmīgu veikumu novada labā balvu „Krāslavas novada Gada cilvēks 2020” saņēma Leonīds Šadurskis.

Leonīds Šadurskis Indras skolā par saimniecības daļas pārzini strādā jau daudzus gadus un ar lielu atbildības sajūtu, zināšanām un spējām veic uzticētos pienākumus. Prasmīgs amatnieks, darbu plānotājs un veicējs – tā viņu raksturo darba vietā.

Par veiksmīgu uzņēmējdarbību un jaunu darba vietu radīšanu novadā balvu „Krāslavas novada Gada cilvēks 2020” saņēma Irēna Voicehoviča.

Irēna Voicehoviča ir Krāslavas novadā pazīstama uzņēmēja, kura izveidojusi šūšanas pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu SIA „IV Plus”, kas veiksmīgi darbojas, attīstās, piedāvā mūsdienīgi iekārtotas darba vietas un veicina šīs nozares attīstību Krāslavas novadā. Uzņēmumam ir filiāles Ludzā un Dagdā.

Par inovatīvu aktīvā tūrisma piedāvājuma izstrādi un veiksmīgu īstenošanu novadā balvu „Krāslavas novada Gada cilvēks 2020” saņēma Jevģēnijs Podjava.

Patiesībā balvu saņem visa ģimene, jo sporta atrakciju parkā „Starp debesīm un zemi” darba gana visiem. Sporta atrakciju parks ir lieliska vieta atpūtai ģimenes lokā. Šī ir vieta, kurp dodas daudzi Krāslavas novada viesi, un tā ir viena no mūsu novada vizītkartēm. Strādājot kopā ar bērniem, Podjavu pārim ir izdevies paplašināt atrakciju parka piedāvājumu, padarot to daudzveidīgu un aizraujošu. Šī parka teritorijā ir uzbūvēta pirts, nakšņošanas un piknika vietas, kā arī vispopulārākais pakalpojums – gaisa šķēršļu trase.

Balvu par mūža ieguldījumu jaunās paaudzes muzikālajā audzināšanā saņēma Irēna Milaša.

Irēna Milaša dzimusi un augusi Krāslavā, mūzikas skolā visu mūžu strādājusi kā klavieru skolotāja. Pateicoties skolotājas Milašas lielajai atbildības izjūtai, nenogurstošajam un radošajam pedagoģiskajam darbam, kas ir viņas sirds aicinājums, 45 darba gadu laikā viņa izaudzinājusi veselu plejādi pianistu, nākamo mūzikas pedagogu un vienkārši mūzikas mīļotāju.

Balvu par mūža ieguldījumu Indras, Piedrujas un Robežnieku pagastu izaugsmes veicināšanā saņēma Ērika Gabrusāne.

Ērika Gabrusāne ilgus gadus stāvēja mūsu valsts un novada robežsardzē, veiksmīgi vadot trīs pierobežas pagastus. Katrā no tiem viņa prata savas idejas, iniciatīvu un spējas veltīt tieši konkrētajam pagastam. Viņas vadībā pilnīgi no jauna atdzima Piedrujas un Robežnieku pagasts. Visi zinām „Latgales vainagu”, Ievārījuma svētkus, Indras audējas, un, protams, Laimes muzeju - līdz ar to arī Indras pagastu. Viņa ir nenogurdināma, apveltīta ar ārkārtīgi augstām darba spējām, izdomas bagāta, atsaucīga un ļaudīm pieejama, par saviem pagastiem un to iedzīvotājiem visu zinoša.

Šī gada rudenī Latgales plānošanas reģiona (LPR) Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) ar LPR Attīstības padomes atbalstu organizēja konkursu „Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2020”. Nominācijā „Gada jaunais tūrisma pakalpojuma sniedzējs” balvu saņēma SIA „Pazust Latgalē” valdes locekle Inga Gavrovska, kuru šajā pasākumā sveica arī Latgales uzņēmējdarbības centra vadītājs Andris Kucins.

Jura Rogas foto

Fotogalerija

 

 

 


Jauna aptauja

Janvāris - 2021
P O T C P S S
  01 02 03
04
05
06
07
08
09 10
11
12
13
14
15
16 17
18
19
20
21
22
23
25 26 27 28 29 30 31
pirmdiena, 11.01.2021
ceturtdiena, 14.01.2021

Dienas foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde