otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Jauno volejbolistu panākumi

Pievienots: 10.01.2019

Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Varavīksnes vidusskolas jauniešu volejbola komandas piedalījās Rēzeknes novada junioru līgā, sacensības tika novadītas Maltas daudzfunkcionālā sporta zālē 2018. gada 25. novembrī, 15. decembrī priekšspēles un 28. decembrī finālspēles.

Krāslavas Valsts ģimnāzijas jaunietes 12 komandu konkurencē ierindojās 2. vietā, piekāpjoties Rēzeknes sporta skolas komandai.  Krāslavas Valsts ģimnāzijas jaunieši 12 komandu konkurencē ierindojās 3.vietā, bet 4.vietu ieguva Varavīksnes vidusskolas jaunieši.

22. decembrī sievietēm un 23. decembrī vīriešiem Krāslavas Varavīksnes sporta zālē notika Krāslavas Ziemassvētku volejbola turnīri. Sievietēm 5 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja KVĢ absolventes, 2.vietā - Dagdas novada sporta skolas audzēknes, 3.vietā ierindojās KVĢ meiteņu komanda.

Savukārt vīriešiem 8.komandu konkurence 1.vietu ieguva KVĢ absolventi, 2.vietā ierindojās Krāslavas kungu komanda un 3.vietā - Dagdas novada sporta skolas jaunieši.

23. decembrī Neretā notika sieviešu Ziemassvētku turnīrs, kurā KVĢ absolventes 5 komandu konkurencē izcīnīja 1.vietu.

22. decembrī Preiļu kungu kausa volejbolā Krāslavas komanda 8 komandu konkurencē ierindojās 3.vietā.

Pateicamies Krāslavas novada domei par iespēju piedalīties volejbola sacensībās. Krāslavas sporta organizatoram Raitim Timmam Ziemassvētku turnīriem sagatavotām balvām, Varavīksnes vidusskolas un sporta skolas administrācijai par iespēju izmantot divas sporta zāles.