sestdiena, 21. maijs, 2022Vārda diena: Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
crest1 crest2

Koncerts ienāk klasē, mājā...

Pievienots: 03.01.2022

Indras pamatskolas audzēkņi 2021./2022.m.g. 1.semestrī programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros varēja izbaudīt, sadzirdēt, uzzināt, apjaust un skatīt digitāli četras koncertlekcijas -  „Lāčplēša dienā”, „Ziemassvētki apkārt pasaulei”, „Ziemassvētku pasaka” un „Kosmosa burvis”.

Attālināto mācību laikā, novembrī koncertlekciju „Lāčplēša dienā” vecāko klašu audzēkņi skatījās mājās, bet pārējās – skolā. Audzēkņu atsauksmes par redzēto, dzirdēto un skatīto.

Marta, 7.kl.: „Man ļoti iepatikās koncertlekcija „Ziemassvētki apkārt pasaulei”. Tas nebija vienkāršs stāstījums par to, kā šos svētkus svin citās zemēs, bet viss notika mūzikas pavadījumā. Tā kā pati mācos mūzikas skolā, manu uzmanību piesaistīja altiste. Mēs noklausījāmies arī populārās Ziemassvētku dziesmas un piedziedājām līdzi. Koncertlekcija radīja svētku noskaņu."

Valērija, 7.kl.: „Man vislabāk patika koncertlekcija „Kosmosa burvis”, kurā skanēja gan informācija, kura man jau bija zināma, gan arī daži nezināmi fakti. Koncertlekciju skatīties ir interesantāk, nekā parasti lasīt grāmatu vai vikipēdiju.”

Evelīna, 7.kl.: „Pirms Ziemassvētkiem bija interesanti noskatīties saistītas ar tiem koncertlekcijas. Diemžēl „Ziemassvētku pasaka” likās man skumja, toties „Ziemassvētki apkārt pasaulei” ļoti iepatikās.  Arī „Kosmosa burvis” bija jauks, īpaši mūzika, kas tajā skanēja.”
Daņila 7.kl.: „Koncertlekcija „Kosmosa burvis” bija vislabākā, tikai, pēc manām domām, mūzikas tajā bija par daudz.”

Kristīne, 9.kl.: „Koncertlekcijā „Kosmosa burvis” iepazītā informācija bija interesanta, laba un vērtīga. Koncertlekcijā „Ziemassvētki apkārt pasaulei” bija interesanti uzzināt, kā svin svētkus un kādas ir tradīcijas citās valstīs. Bija interesants stāstījums, pazīstamas dziesmas un labs dziedājums.”

Aivars, 9.kl.: „Koncertlekcija par kosmosu man patika, jo es interesējos par šo tēmu. Viss bija saprotams, labs runātājs, jautras dziesmas.”

Elīna, 9.kl.: „Koncertlekcijā „Ziemassvētki apkārt pasaulei” stāstīja par dažādām valstīm un svinēšanu, man patika, kā to parādīja.”

Diāna, 9.kl.: „Koncertlekcija „Kosmosa burvis” man patika, bija jautri. Uzzināju interesantus faktus par planētām.”

Jegors, 8.kl.: „Koncertlekcija „Ziemassvētki apkārt pasaulei” – jautri! Visvairāk mani izbrīnīja, ka ķīnieši pērk KFC produkciju, kad svin Ziemassvētkus. Noklausījos daudz pazīstamu dziesmu.”

Aleksandra un Anastasija, 8.kl.: „Ziemassvētki apkārt pasaulei” mums ļoti patika. Bija interesanti klausīties Ziemassvētku dziesmas un uzzināt, kādas tradīcijas ir citās valstīs.”

 

Inga Jākobsone, programmas „Latvijas skolas soma” koordinatore Indras pamatskolāJauna aptauja

Maijs - 2022
P O T C P S S
  01
02
03
04
05
06
07 08
09
10
11
12
13
14 15
16
17
18
19
20
22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Dienas foto

  • Anatola Kauškaļa foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde