otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Krāslavieši turpina uzvarēt!

Pievienots: 05.02.2019

2. februārī noslēdzies 1. Latvijas Kausa posms – Bauskas novada čempionāts spiešanā guļus. Vairāk nekā 100 sportistiem bija iespēja cīnīties par jauniem rekordiem un godalgotām medaļām.

Šajā spēka sporta pasākumā startēja arī divi krāslavieši – Krāslavas ģimnāzijas 12. klases skolēns Pāvels Leonovičs un Krāslavas ģimnāzijas 9. klases skolēns Aivis Plociņš.

Pāvels Leonovičs startēja junioru grupā (18-23-gadīgie sportisti), pievarēja 140 kg, un izcīnīja 2. vietu starp sportistiem svara kategorijā līdz 93 kg. Personīgajam rekordam viņš pievienoja klāt 2,5 kg.

Aivis Plociņš startēja jauniešu grupā (vecums līdz 18 gadiem), uzspieda 152,5 kg, un izcīnīja 1. vietu starp sportistiem svara kategorijā līdz 74 kg. Aivis laboja personīgo rekordu par 7,5 kg, līdz ar to no Latvijas rekorda viņa sasniegums atpaliek vairs tikai par puskilogramu. Ar uzstādīto rezultātu Aivis ir arī ierindojies pirmajā vietā pēc IPF punktiem absolūtajā vērtējumā jauniešiem. Aivja tētis Ilmārs Plociņš uzskata, ka absolūti labākā sportista noteikšana pēc IPF noteikumiem ir taisnīgāka nekā pēc Wilksa formulas punktiem, tiesa krāslavieši itin veiksmīgi spēja iespraukties pirmajā trijniekā arī pēc Wilksa.

Komandu kopvērtējumā Krāslava ierindojās 11. vietā starp 18, kas atrodamas rezultātu tabulā.

Vairāk informācijas par rezultātiem – Latvijas pauerliftinga tīmekļvietnē.