pirmdiena, 22. oktobris, 2018Vārda diena: Irīda, Īrisa
crest1 crest2

Sporto sev un Latvijai

Pievienots: 01.12.2017

22. novembrī Krāslavas Varavīksnes vidusskolā biedrības „SPORTISTS” organizētajā pasākumā „Sporto sev un Latvijai” pulcējās 6.-7. kl. skolēni no Indras pamatskolas, Robežnieku pamatskolas, Izvaltas pamatskolas, Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Pēc pasākuma atklāšanas katrai komandai par godu Latvijas dzimšanas dienai bija jāatbild uz atjautības jautājumiem par Latvijas vēsturi un ģeogrāfiju.

Pasākuma turpinājumā komandas piedalījās šķēršļu joslā, kā arī ikviens varēja piedalīties daudzveidīgās individuālās sacensībās.

Zēni sacentās vingrinājumā - pievilkšanās pie stieņa. Pirmo vietu izcīnīja Raimonds Prusakovs no Izvaltas pamatskolas, Igors Avotiņš no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas ieguva otro vietu, trešo vietu - Artūrs Cibuļskis no Krāslavas Valsts ģimnāzijas.

Savukārt meitenes varēja izmēģināt savus spēkus citā vingrinājumā - roku saliekšana un iztaisnošana no sola. Ksenija Buko no Robežnieku pamatskolas izcīnīja zelta medaļu ar ļoti labu rezultātu - 60 reizes, sudraba medaļu ieguva Ilona Ivanova no Indras pamatskolas un bronzu - Samanta Ogorelova no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Ikviens varēja sacensties vēdera preses vingrinājumā. Meitenēm, veicot vingrinājumu 60 sekunžu laikā, ar rezultātu 53 reizes uzvarēja Jekaterina Griņko no Varavīksnes vidusskolas, sudraba medaļu ieguva Diāna Baldiņa no Indras pamatskolas, bronza – Samantai Simenovičai no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Zēniem šajā pašā vingrinājumā zelta medaļu ieguva Rolands Lazovskis no Robežnieku pamatskolas, Klements Križanovskis no Varavīksnes vidusskolas ieguva sudraba medaļu, bet bronzu – Toms Cibuļskis no Krāslavas Valsts ģimnāzijas.

Virves vilkšanas sacensībās skolēni ieguva daudz pozitīvu emociju, jo daži vilka virvi pirmo reizi, šajās sacensībās pārliecinoši labāka izrādījās Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda.

Komandu kopvērtējumā uzvarēja Izvaltas pamatskolas komanda, sudraba medaļas ieguva Krāslavas Valsts ģimnāzijas komanda, bronzas medaļas izcīnīja Krāslavas Varavīksnes vidusskolas audzēkņi.

Pasākuma noslēgumā skolēni sacentās tautas bumbas sacensībās. Pirmo vietu un kausu izcīnīja Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda, otro vietu ieguva Izvaltas pamatskolas skolēni un trešo vietu – Krāslavas Valsts ģimnāzija.

Pasākumā „Sporto sev un Latvijai” nebija zaudētāju, jo ikviens ieguva pozitīvas emocijas, jaunas prasmes un lielisku garastāvokli.

Paldies sporta skolotājiem par sadarbību un atbalstu pasākuma organizēšanā, bet Krāslavas novada domei - par finansiālo atbalstu!

Diāna Vanaga,
biedrība „SPORTISTS”Jauna aptauja

Oktobris - 2018
P O T C P S S
01
02
03
04
05
06 07
08
09
10
11
12
13 14
15
16
17
18
19
20 21
22
23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Apsveikumi

  • Поздравляем с юбилеем Жанну Галилееву и с днём рождения Лилиозу Ставро!

    Пусть будет полон этот праздник поздравлений, добрых слов... Вдохновляют, окрыляют пусть удача и люб...

    / Общество "Stariņš"

Dienas foto

  • Akcija "Ieaud Indru Latvijas simtgadē!"

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
Developed by Web building - mājas lapu izstrāde.