otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

VK „Krāslava” vīriešu komanda izcīnīja čempionu titulu Sābru volejbola līgā (SVL)

Pievienots: 01.07.2020

019. gada 5. oktobrī Rēzeknes novada Adamovas sporta hallē startēja Sābru Volejbola līga, kas kopā apvieno 20 komandas – septiņas sieviešu un 13 vīriešu – no visas Austrumlatvijas. Turnīrā piedalījās arī Krāslavas vīriešu komanda un apvienotā Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas jauniešu komanda.

Pēc pārtraukuma sakarā ar Covid - 19 karantīnu 2020. gada 20.-21. jūnijā bija iespēja izspēlēt volejbola turnīra finālspēles.

VK „Krāslava” vīriešu komanda izcīnīja 1.vietu, otro vietu ieguva Rēzeknes komanda, trešajā vietā ierindojās Līvānu komanda, Jēkabpilieši noslēdza turnīru kā ceturtie. Apvienotā Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda ierindojās 13.vietā.

Par Sābru volejbola līgas rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts VK „Krāslava” komandas uzbrucējs Devids Žolnerovičs.

VK „Krāslava” vīriešu komandu pārstāvēja: Jurijs Dmitrijevs, Vjačeslavs Dmitrijevs, Devids Žolnerovičs, Dmitrijs Špakovs, Ivans Lukša, Dmitrijs Silovs, Edgars Baltacis, Iļja Fjodorovs, Normunds Muižnieks, Viktors Tarakanovs, Dmitrijs Duškins.

Savukārt sieviešu komandu vidū uzvarētāji tika noskaidroti februāra sākumā pēc regulārās sezonas rezultātiem. Sieviešu septiņu komandu turnīrā piedalījās arī divas Krāslavas un Dagdas apvienotas komandas.  Jaunietes sacensībās ierindojās 5. vietā, bet meiteņu komanda ieguva 6. vietu.

Par skolēnu sagatavošanu volejbola sacensībām pateicamies sporta skolotājiem Dmitrijam Silovam un Haroldam Kavinskim.

Pateicamies Krāslavas novada domei par finansiālo atbalstu un iespēju piedalīties Sābru volejbola līgā.