pirmdiena, 16. maijs, 2022Vārda diena: Edijs, Edvīns
crest1 crest2

Daņiļeviču ģimene uzsākusi nelielu labdarības projektu

Pievienots: 22.12.2021

Ir izveidots interneta veikals jeb e-tirdziņu, kurā ir iespējams iegādāties Krāslavas senioru darinājumus – čībiņas, zeķes, cimdus, šalles un citus labumus - www.arsiltumusirdij.lv. Atbalsti Krāslavas seniorus, iegādājoties viņu rokdarbus unikālā interneta veikalā!

Šobrīd iegādei interneta veikalā ir pieejami vairāk nekā 30 sešu radošu un kreatīvu vecmāmiņu mākslas darbi. Iniciatīva ir uzsākta ar mērķi palīdzēt iegādāties jēgpilnas dāvanas un atbalstīt seniorus pirmssvētku laikā, tādā veidā ļaujot justies gan novērtētiem, gan arī gūstot finansiālu labumu. Senioriem Krāslavā ikdienā ne vienmēr ir viegli, tomēr viņi nesūdzas – viņi saglabā optimismu un smaidu, nepadodas un dzīvo tālāk ar augsti paceltu galvu – no tā ikviens var daudz mācīties. Kāpēc gan mēs, kas ātri pielāgojamies dinamiskajam dzīves ritmam un digitālajiem risinājumiem, nevaram uz mirkli apstāties un palīdzēt ar savām zināšanām - jo arī digitālās prasmes ne vienmēr un ne visiem ir pašsaprotamas un pieejamas?

Pirkumu var veikt interneta veikalā, norēķinoties ar interneta banku vai maksājot skaidrā naudā pie saņemšanas. Katrs pircējs saņems ne tikai pasūtīto darinājumu, bet arī mazu un patīkamu pārsteigumu no Krāslavas ģimnāzijas bērnu pašiniciatīvas kluba „Spicais”. Pārdomātu pirkumu izvēles var sniegt atbalstu tiem, kuri paši to neprasīs un nelūgs, kaut arī tas viņiem bieži vien ir tik ļoti nepieciešams. Procentus no pārdotā iniciatīvas organizatori nesaņem, pamatojoties uz pārliecību, ka pensionāri dzīves laikā ir samaksājuši pietiekami nodokļu, lai no viņiem prasītu vēl.

Liels paldies lieldraugiem, kuri atbalstīja un palīdzēja ideju īstenot - LSK Krāslavas, Aglonas un Dagdas novadu komitejai, sociālās attīstības aģentūrai „Pieci airi” ar Tatjanu Azamatovu priekšgalā, Krāslavas ģimnāzijas bērnu pašiniciatīvas klubam „Spicais”, Jeļenai Japiņai, kā arī mūsu čaklajām rokdarbniecēm Liliozai Stavro, Genovefai Dongai, Svetlanai Jefremovai, Janīnai Dudarenokai, Annai Bičkovai un Reģīnai Netickai.

Iniciatīvas organizatori - Daņiļeviču ģimeneJauna aptauja

Maijs - 2022
P O T C P S S
  01
02
03
04
05
06
07 08
09
10
11
12
13
14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Dienas foto

  • Anatola Kauškaļa foto

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde