ceturtdiena, 28. marts, 2024Vārda diena: Ginta, Gunda, Gunta

Galda tenisa turnīrs ģimnāzijā

Pievienots: 12.05.2023

Krāslavas ģimnāzijas galda tenisa turnīrs norisinājās no 1. februāra līdz 10. martam brīvajā no mācību stundām laikā. Sacensības 7.-9., 10.-12. kl. skolēniem un skolotājiem organizēja un vadīja Ženija Nikolaičenko un Davids Andrejs Istratijs, sadarbojoties ar sporta skolotāju Dmitriju Duškinu.

Katru starpbrīdi, kā arī vēl ilgi pēc stundām, pie diviem tenisa galdiem bija vērojama skolēnu aktivitāte! Jāatzīmē, ka turnīra laikā skolēni mācījās, plānoja un pilnveidoja  savas sadarbības, radošas, ātras domāšanas, operatīvu lēmumu pieņemšanas prasmes, kā arī demonstrēja godīgu spēli.

Vispirms tika izveidots tenisa spēļu grafiks, tad skolēni patstāvīgi vienojās par savstarpējo spēļu laiku, veltīja savu brīvo laiku gan treniņiem, gan tikšanās spēlēm. Rezultātā tika nospēlētas 120 spēles!

Pamatskolas grupā iesaistījās 16 skolēni! Meiteņu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Sjuzanna Križanovska (8.c klase), otro vietu ieguva Anna Umbraško (8.a klase), trešajā vietā ierindojās Valērija Burceva (8.a klase). Savukārt zēniem par uzvarētāju kļuva Gabriels Misjūns (8.a klase), otrajā vietā ierindojās Artūrs Bluss (8.a klase), trešo vietu ieguva Markuss Djatkovičs (9.b klase.)

Vidusskolas grupā piedalījās 17 skolēni. Adriāna Šuminska (11.b klase) un Nikita Paks (11.a klase) kļuva par čempioniem jauniešu grupās. Otrajā vietā ierindojās Laura Dzalbe (12.a klase) un Renārs Raudive (11.b klase), trešo vietu ieguva Lija Ignatjeva (10.a klase) un Raivis Radivinskis (11.b klase).