svētdiena, 4. decembris, 2022Vārda diena: Baiba, Barba, Barbara
crest1 crest2

Zemūdens sports, veikbords un veselība

Pievienots: 31.08.2022

20. augustā Persteņa ezerā pludmalē „Zemūdens tūrisma klubs „POSEIDON Krāslava”” kārtējo reizi sagaidīja veselīga dzīvesveida cienītājus Veselības dienā, kuras tematiskais nosaukums - „Zemūdens sports + Veikbords = Veselība”.

Zemūdens sporta veidu cienītājiem tika piedāvāts izmēģināt aprīkojumu zemūdens peldēšanai, ka arī noklausīties lekciju par uzvedības noteikumiem ūdenī un drošības tehniku, nodarbojoties ar zemūdens peldēšanu.

Otrajā pasākuma daļā tika stāstīts par Krāslavas pilsētai jaunu sporta veidu – veikbords. Lekcijas laikā apmeklētājiem tika stāstīts par veikborda vēsturi, tehniskām lietām, šī sporta veida inventāru, braukšanas tehniku un citām lietām.
Visiem pasākuma dalībniekiem bija iespēja izmēģināt zemūdens niršanas ekipējumu, izbaudīt veikborda trasi, kā arī apmeklēt mūsu pilsētas jaunumu – piepūšamo ūdens atrakcijas parku, kas tieši visvairāk iepatikās sporta dienas jauniešiem.
Pēc tam visiem gribētājiem bija iespēja noklausīties fizioterapeites Sņežanas Sergejevas lekciju un piedalīties praktiskajās nodarbībās par tematiku „Ūdens ietekme uz cilvēka muskuļu sistēmu”. Fizioterapeites praktiskie padomi teipu līmēšanā un ieteikumi, spriežot pēc klātesošo cilvēku atsauksmēm, bija ļoti interesanti un noderīgi. Dalībniekiem bija iespēja izbaudīt masāžu, kuru veica  pieredzējušu speciālistu rokas. 

Veselības dienas dalībniece Tatjana Aleksandroviča dalījās iespaidos par šajā dienā piedzīvoto: „Ar savu ģimeni apmeklēju šo pasākumu ne pirmo reizi, pat vairākus gadus. Bērni labprāt klausās, ko stāsta lekcijās, un mājās bieži vien dzirdēto pārspriež. Ar lielāko prieku šogad piedalījāmies ūdens atrakcijās. Lai gan man ir bail no dziļuma, tomēr izmēģināju ūdens atrakciju, un tajā pašā laikā jutos droši. Kājas trīcēja no sajūsmas, bet labprāt braukšu vēl! Mana vecākā meita Alīna šogad bija uzaicināta ka brīvprātīgā, lai reģistrētu pasākuma dalībniekus. Alīna sākusi aizrauties ar fotografēšanu un tā viņai bija arī iespēja fotografēt apmeklētājus. Ļoti ceru, ka šādas Veselības dienas rīkos biežāk un mēs ar ģimeni labprāt piedalīsimies.”

Veselības diena organizēta ESF projekta Nr.9.2.4.2./16/I/097 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Krāslavas novadā" ietvaros.

Eduards Bergs,
biedrības „Zemūdens tūrisma klubs „POSEIDON Krāslava”” valdes loceklis
Alīnas Aleksandrovičas fotoJauna aptauja

Decembris - 2022
P O T C P S S
 
01
02 03
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
ceturtdiena, 01.12.2022

Dienas foto

  • Valsts svētku koncerts „Skaista mana tēvu zeme”

2015. Copyright © Krāslavas vēstis. All rights reserved.
webbuilding.lv mājas lapu izstrāde