ceturtdiena, 28. marts, 2024Vārda diena: Ginta, Gunda, Gunta
crest1 crest2

Oranžā bumba

Pievienots: 08.03.2023

Februāra beigās Krāslavas novada Sporta skolā notika Latgales reģiona basketbola sacensības „Oranžā bumba” 2011. gadā dzimušiem un jaunākiem skolēniem.

Sacensībās startēja trīs meiteņu komandas. Krāslavas ģimnāzijas komanda kļuva par čempioniem, otro vietu ieguva Dricānu vidusskolas komanda, trešajā vietā ierindojās Daugavpils Vienības pamatskola. Krāslavas ģimnāzijas komandā spēlēja Ella Koževņikova, Paula Murāne, Melānija Kononova, Sofija Egle, Emīlija Skerškāne (5.a klase), Nellija Aleksandroviča (5.c klase), Jana Dilba, Karolīna Petrova (3.b klase).

Zēnu konkurencē sacentās četras komandas. 1.vietu izcīnīja Rēzeknes sākumskolas komanda, otro vietu ieguva Līvānu 1.vidusskolas komanda, trešo vietu izcīnīja Krāslavas ģimnāzijas komanda, ceturto Daugavpils Vienības pamatskola. Krāslavas ģimnāzijas sastāvā spēlēja Mareks Paškevičs, Aleksandrs Ancveriņš, Gļebs Šlapins (5.b klase), Anri Aleksandrovičs, Raitis Stigevičs (5.c), Armīns Panfilo, Armīns Pavļukevičs, Dāvids Plotiņš, Artis Solims, Deivids Lipšāns (4.b klase).