otrdiena, 19. marts, 2024Vārda diena: Jāzeps

Volejbola sacensības 2019. gada nogalē

Pievienots: 08.01.2020

2019. gada 21. decembrī Preiļos notika starptautiskais kungu kauss volejbolā, kur sacensībās piedalījās 6 vīriešu un 6 sieviešu komandas, tajā skaitā sieviešu konkurencē piedalījās komanda no Baltkrievijas un divas komandas no Krievijas. Vīriešu konkurencē trešajā vietā ierindojās Madonas komanda, otro vietu ieguva Maltas spēlētāji, bet sacensību kauss tika pasniegts Krāslavas vīriešu komandai.

Sieviešu konkurencē par trešo vietu tika apbalvota Pleskavas komanda, otrajā godalgotā vietā ierindojās Rīgas komanda, bet par turnīra uzvarētājām kļuva komanda no Vitebskas.

2019. gada 23. novembrī Krāslavas kungu kausa volejbolā trešajā vietā ierindojās Daugavpils novada komanda, otro vietu ieguva Preiļu komanda un Krāslavas kungu komanda svinēja uzvaru.

Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Varavīksnes vidusskolas jauniešu, KVĢ meiteņu volejbola komandas piedalījās Rēzeknes novada junioru līgā, kur sacensības tika novadītas Maltas daudzfunkcionālā sporta zālē 2019. gada 26. oktobrī un 23. novembrī – priekšspēles, bet 23. decembrī - finālspēles.

Augsto trešo vietu ieguva jauniešu komanda, jaunietes ierindojas astotajā un KVĢ meitenes devītajā vietā.

15. decembrī sievietēm un 22. decembrī vīriešiem Krāslavas Varavīksnes sporta zālē notika Krāslavas Ziemassvētku volejbola turnīri. Sievietēm sešu komandu konkurencē pirmo vietu ieguva Dagdas vidusskolas jaunietes, par otro vietu tika apbalvota Krāslavas skolu absolventu komanda, trešajā vietā ierindojās KVĢ meiteņu komanda.

Savukārt vīriešiem, septiņu komandu konkurencē pirmo vietu ieguva Dagdas vidusskolas jauniešu komanda, 2. vietā ierindojās Varavīksnes vidusskolas jaunieši, trešo vietu ieguva KVĢ jaunieši.

Pateicamies Dmitrijam Silovam par organizētu MIX volejbola Ziemassvētku turnīru skolēniem 2019. gada 18. decembrī Varavīksnes vidusskolas sporta zālē un Haroldam Kavinskim par organizētu Ziemassvētku volejbola turnīru skolēniem Dagdas vidusskolas sporta zālē 19. decembrī.

Pateicamies Krāslavas novada domei par atbalstu volejbola attīstīšanā Krāslavas novadā.