ceturtdiena, 25. aprīlis, 2024Vārda diena: Bārbala, Līksma
crest1 crest2

Basketbola diena

Pievienots: 16.12.2022

8. decembrī Krāslavas novada Sporta skolas zālē notika basketbola sacensības skolēniem. Vidusskolas grupā sacentās Krāslavas ģimnāzijas un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas jauniešu komandas. Par uzvarētājiem kļuva Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni.

2007.-2008. g. dzim. jauniešu grupā sacensībās piedalījās četras komandas: Krāslavas Varavīksnes vidusskola, Krāslavas ģimnāzija (divas komandas) un Robežnieku pamatskola. Pirmo vietu izcīnīja Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni, otro vietu ieguva Krāslavas ģimnāzijas pirmā komanda, bet trešajā vietā ierindojās Krāslavas ģimnāzijas otrā komanda.

C vecuma meiteņu grupā par uzvarētājām kļuva Krāslavas ģimnāzijas komanda, bet otrajā vietā ierindojās Robežnieku pamatskolas komanda. Šajā vecuma grupā ārpus konkursa spēlēja arī Indras pamatskolas meiteņu komanda, kura uzrādīja labu sniegumu.